شجاعیان: برای استقلال زشت است که زمین تمرین ندارد

هافبک استقلال از رفتار کمال کامیابی‌نیا انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال با شکست مقابل پرسپولیس حالا کار سخت تری برای ماندن در رقابت قهرمانی دارد. داریوش شجاعیان یکی از بازیکنان استقلال در دربی امروز در جمع خبرنگاران بعد از دربی گفت: «دوست داشتیم هواداران را خوشحال کنیم اما نشد. امیدوارم جبران کنیم. هواداران ناراحت بودند اما باید دست به دست هم بدهیم و جبران کنیم. بازی را خوب شروع کردیم و مستحق باخت نبودیم. با بازیکنان که صحبت می‌کردیم 90 دقیقه بازی دست ما بود و پرسپولیس موقعیت خاصی نداشت. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما استفاده نکردیم. باختیم و شرمنده هواداران شدیم.»

شجاعیان درباره درگیری‌ها در زمین بازی، افزود: «یک تیم اول و تیم دیگر دوم جدول است به همین دلیل این درگیری‌ها طبیعی است. اتفاقی است که افتاده است. امید قهرمانی ما از دست نرفته است. بازی‌های زیادی مانده و تلاش می‌کنیم جبران کنیم.»

او درباره وضعیت تمرینات استقلال افزود: «حق با شماست. چند روز قبل از دربی در چمن مصنوعی تمرین می‌کردیم و چند بازیکن را هم از دست دادیم. از مدیریت خواستیم زمین خوب در اختیار ما قرار دهند. یک زمین پیدا کردند اما فقط یک ساعت در اختیار ما بود. البته همه اینها بهانه است. ما تلاش‌مان را کردیم و هواداران هم دیدند. امیدوارم برای استقلال زمین چمن خوب پیدا شود. برای استقلال زشت است که زمین تمرین ندارد و این مشکلات در فصل زمستان به وجود می‌آید. امیدوارم از فصل آینده این مشکل نباشد.»

او درباره درگیری اش با کمال کامیابی نیا گفت: «او با مربیان ما بد صحبت می‌کرد. بالاخره همه ما از یک خانواده هستیم و به ما برخورد. در شان بازیکن بزرگ نیست این رفتارها را داشته باشد.»

43255

کد خبر 1245575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =