برخورد صریح و قاطع با عوامل توزیع مواد مخدر صورت می‌گیرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال وبختیاری با هشدار به همه عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر گفت : دستگاه قضایی به طور صریح و قاطع با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر مبارزه و برخورد می نماید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی دادگستری ، عبدالرضا علیمحمدی  افزود: با همکاری مرجع قضایی و نیروی انتظامی پنج نفر از عوامل توزیع و فروش مواد مخدر در شهرستان شهرکرد دستگیر شدند.

وی  اظهار داشت: طی عملیاتی در بازرسی از منازل عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرکرد تعداد ۱۲۱ بسته هروئین، ۱۶ بسته مواد روانگردان شیشه، ۵ بسته تریاک آماده فروش و ۶ عدد پایپ و ۵ عدد ترازوی توزین مواد مخدر کشف و ضبط شد. وی افزود: عوامل توزیع مواد مخدر از مدتها قبل شناسایی و تحت نظارت و اشراف اطلاعاتی بودند و در عملیاتی که
هفته گذشته صورت گرفت مقدار یک کیلو ۹۳۰ گرم هروئین  از این افراد کشف گردید.

علیمحمدی تصریح کرد: در عملیات جدیدی نیز که صبح امروز انجام شد تعداد ۴ منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت و یک منزل به دلیل تبدیل شدن به مکانی برای توزیع و فروش مواد مخدر، در راستای ماده ۱۳ قانون مبارزه با مواد مخدر پلمپ گردید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با هشدار به همه عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر بیان داشت: دستگاه قضایی به طور صریح و قاطع با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر مبارزه و برخورد می نماید.

۴۶

کد خبر 1256885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =