۱ نفر
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
اعتراف برادران دوقلو به ۱۰۰ فقره سرقت

مهر نوشت: سرپرست سرکلانتری چهارم از دستگیری دو سارق لوازم خودرو با ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: این سارقان ۲ قلو بوده و در دستگیری‌ها خود را جای قل دیگر معرفی می‌کردند.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در تشریح این خبر، بیان داشت: با وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده کلانتری ۱۳۶ فرجام تیمی از مأموران کلانتری به طور ویژه شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.

وی تصریح کرد: در پایش های اطلاعاتی رد پای ۲ سارق حرفه ای لوازم خودرو به دست آمد که این ۲ سارق برادر و ۲ قلو بوده و دارای چند فقره دستگیری در خصوص سرقت لوام خودرو و مالخری اموال مسروقه داشتند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در هنگام دستگیری خود را جای قل دیگر به مأموران معرفی می‌کردند و بدین ترتیب می‌توانستند از اعمال قانون رهایی یابند، عنوان کرد: مخفیگاه سارقان در محدوده شرق تهران شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی مأموران برای دستگیری هر ۲ متهم اعزام و موفق شدند یکی از قل ها را دستگیر و قل دوم را نیز در عملیات ضربتی دیگر دستگیر کنند.

سرهنگ ناصری نژاد افزود: با انتقال متهمان به کلانتری ۱۳۶ فرجام تحقیقات پلیسی تکمیل و متهمان در کلانتری به ۱۰۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سرکلانتر چهارم پایتخت ابراز داشت: تا کنون ۱۳ تن از مال باختگان مورد شناسایی قرار گرفتند و تحقیقات در خصوص جزئیات پرونده ادامه دارد.

۴۷۲۳۸
کد خبر 1257551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =