۰ نفر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
عزل و نصب‌های بودار!

در آیین نامه انتخابات هیئت های ورزشی آمده است که اگر تعدادی اعضای مجمع به دو سوم نرسید انتخابات برگزار نمی‌شود و در زمانی دیگر با نصف بعلاوه یک برگزار خواهد شد.

اما آیا جایی در آئین نامه خوانده اید که گفته باشند باید اعضای غایب در مجمع را مورد بازخواست قرار داد و آنها را از کار برکنار کرد؟! ماجرا برمی گردد به شایعه برکناری بی سر و صدای روسای هیات های وزنه برداری هرسین، کنگاور، سر پل ذهاب و اسلام آباد غرب که چندی پیش در اعتراض به روند ناسالم انتخابات هیات وزنه برداری کرمانشاه، از حضور در مجمع انتخاباتی سرباز زدند تا شاید بتوانند با سکوت و غیبت خود، از این آخرین سنگر، عدالت خواهی را فریاد بزنند. حال اما بی عدالتی های بیشتری را شاهد خواهیم بود، با این عزل و نصب های منفعت طلبانه و بودار. اینکه عده ای از دلسوزان وزنه برداری برکنار شوند و کسانی را جایگزین کنند که هیچ یک از خانواده وزنه برداری نیستند.

نمی دانیم. شاید برای بعضی ها فقط میز و صندلی ریاست است که اهمیت دارد. وگرنه دلیلی ندارد فرد مسئول به جای تلاش و تعامل سازنده با پیشکسوتان، ورزشکاران و صاحب نظران، به جای برنامه ریزی، توسعه و تعمیم ورزش قهرمانی، به جای رسیدگی به امور قهرمانان و به جای قانون مداری و اجرای قانون، دنبال حمایت از یک فرد خاص باشد.

شاید هم برای بعضی ها بیشتر از وظایف محوله، خود میز و صندلی ریاست است که اهمیت دارد، اما نباید فراموش کرد که این میز صندلی ها به کسی وفا نکرده است. همین چند روز پیش ندیدید چطور میز عادل، بساط هندوانه فروش شده بود؟ پس سعی کنید مثل خود عادل، عادل باشید، همانگونه رفتار کنیم که در مرام و مسلک مردمان اهل حق است. یا علی.

251 251

کد خبر 1260286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =