تدوین استراتژی‌های جدید سایپا برای ارتقاء بهره وری

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جریان حضور رئیس سازمان ملی بهره‌وری و بازدید وی از نمایشگاه دستاوردهای بهره‌وری از تدوین استراتژی‌های جدید سایپا با رویکرد ارتقای بهره‌وری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از گروه خودروسازی سایپا، سیدجواد سلیمانی در دیدار فاطمه پهلوانی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری، از تدوین سیاست‌ها و استراتژی‌های جدید در این گروه با محوریت حفظ و ارتقای بهره‌وری خبر داد و گفت: با اجرای این برنامه‌ها، فرایند اقدامات در این گروه به‌سمت بهبود کلی حرکت خواهد کرد.

وی افزود: گروه سایپا با اجرای سیاست‌هایی نظیر ارتقای بهره‌وری نیروی کار، کاهش هزینه‌ها، انجام پروژه‌های مؤثر، حذف موازی کاری‌ها و سایر روش‌های موجود تلاش می‌کند راندمان عملکرد مجموعه را در همه حوزه‌ها به‌ویژه جلب رضایت مشتریان ارتقا دهد.

سلیمانی اظهار کرده که بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور با اتخاذ تصمیمات مبتنی بر افزایش بهره‌وری، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و استفاده حداکثری از منابع و امکانات داخلی قابل رفع خواهد بود.

وی به راه‌اندازی پویش ملی داخلی‌سازی قطعات خودرو اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در مراکز علمی و پژوهشی، حوزه‌های دانشگاهی و تحقیقاتی و شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی، طراحی، ساخت و تجاری‌سازی انواع قطعات و متعلقات مربوط به خودرو را در داخل تولید کرده و زمینه افزایش بهره‌وری اقتصادی را فراهم کنیم.

در جریان این دیدار، دو طرف تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه اجرای روش‌های نوین جهت توسعه بهره‌وری امضا کردند.

۲۲۶۲۲۶

کد خبر 1262526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =