با این راهروی مارپیچ در دانمارک، بالای درختان قدم بزنید

این راهرو در یک طبقه بالاتر از درختان در دانمارک، یکی از آرامش‌بخش‌ترین و لذت‌بخش‌ترین راه‌ها برای این است که شما بر ترستان از ارتفاع غلبه کنید. این گردشگاه که به "تجربه کردن نوک درختان" معروف است، بر اساس استانداردهای معماری در یکی از جنگل‌های حفاظت‌شده‌ی دانمارک ساخته‌ شده است که با Copehnagen یک ساعت فاصله دارد و Gisselfeld Klosters Skove نام دارد که به بازدیدکنندگان این فرصت را می‌دهد تا منظره‌ای شبیه به آنچه چشم پرندگان می‌بیند را تجربه کنند. این راهروی مارپیچ به یک برج مراقبت با ارتفاع 148 پایی متصل است و این مسیر به 2 راه جدا تقسیم می‌شود: مسیر بالایی از قدیمی‌ترین بخش جنگل عبور می‌کند درحالی‌که مسیر پایینی و برج در مناطق جوان‌تر جنگل هستند .

برج مراقبت که یکی از شاهکارهای برجسته‌ی معماری است، در میان درختان، دریاچه‌ها، برکه‌ها و تالاب‌ها واقع‌ شده است. بخش پرپیچ‌وخم آن مانند یک قیف هرچه پایین‌تر می‌رود، باریک‌تر می‌شود. یک‌پایه‌ی بسیار قوی و قطور، استحکام این سازه را حفظ می‌کند و باعث می‌شود تا در قسمت بلندی ساختمان، نمایی وسیع‌تر از نوک برج مشاهده شود و تماشای سایبان‌های اطراف را برای بازدیدکنندگان راحت‌تر کند.

این برج، به تازگی افتتاح شده و توسط Camp Adventure (یک اردوگاه ماجراجویی) به‌عنوان یک پارک ماجراجویی بر فراز درختان با امکان بالا رفتن تا نوک درختان و دیگر تفریحات جنگلی معرفی شده است. طبق مطالب وب‌سایت خود این مجموعه، این راهرو فرصتی منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند تا قدم زدن بر فراز درختان را تجربه کنید و از چشم‌انداز حیرت‌انگیز جنگلی که از هیچ زاویه‌ی دیگری قابل‌ رؤیت نیست، لذت تمام را ببرید. این برج و راهروی زیبا با امکان قدم زدن بر فراز درختان یک سطح شیب‌دار به‌هم‌پیوسته است که مشرف بودن بر فراز جنگل را برای همه‌ی افراد با هر نوع ویژگی‌ فیزیکی‌شان ممکن می‌سازد.

Camp Adventure همچنین ادعا می‌کند که وقتی هوا صاف و شفاف است شما می‌توانید پل اورسوند (Øresund)، ( کانالی باریک میان سوئد  و جزیره دانمارکی زیلند )، Turning Torso در Malmö ( شهری در جنوب غربی سودن ) و قسمت‌هایی از خط هوایی Copenhagen را مشاهده کنید. بلیط‌های برج را می‌توانید به‌ صورت آنلاین خریداری کنید و هزینه‌ی آن‌ها 125 کرون دانمارکی است. ( 19 دلار )

منبع: لست سکند

2121

کد خبر 1266104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =