رضا سیاه منصوری در جمع خبرنگاران از افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان مازندران به مدت سه روز از ۲۱ تا ۲۴ خردادماه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از ساری، وی به حضور شرکت‌های از اکراین، اسلواکی، روسیه، عراق، افغانستان و چندین شرکت داخلی اشاره کرد و گفت: تعدای از سفرای خارجی هم برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

مدیر برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران  اضافه کرد: ۱۷ شرکت از روسیه، هشت شرکت از اکراین و چهار شرکت از اسلواکی آخرین محصولات تولیدی خودشان را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

سیاه منصوری خاطر نشان کرد: فعالان صنعت ساختمان از اصفهان،کهگیلویه و بویراحمد، شرکت ساختمانی استان قدس رضوی و چندین شرکت این صنعت از استان مازندران در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه بازسازی مناطق سیل زده، فرصتی برای ساخت و ساز داخلی است ،تصریح کرد: حضور شرکت های خارجی برای بازسازی ویرانی ها و جبران خسارت ها موثر است.

مدیر برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران  گفت: با برگزاری این نمایشگاه می توانیم نقش خود را در تعامل با وزرتخانه ها و نهادها در امر بازسازی مناطق سیل زده ایفا می کنیم.

سیاه منصوری در مورد افتتاح همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، استانداری مازندران و نمایشگاه دیگر صنعت ساختمان در قائم‌شهر نیز گفت: نمایشگاه پیش رو در کارگروه و کمیته برگزاری نمایشگاه‌های مازندران تصویب شده است، از طرفی ما تقویم برگزاری نمایشگاه در استان را تهیه کردیم و در اختیار ناظران برگزاری نمایشگاهی قرار دادیم.

سیاه منصوری اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان قائم‌شهر در کارگروه کمیته برگزاری نمایشگاهی تصویب نشده است  و  قبل از دریافت مصوبه اقدام به تبلیغات زودهنگام کرده اند.

مسؤول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با انتقاد از برگزاری دیگر نمایشگاه در استان, خاطر نشان کرد:  برگزاری نمایشگاه زمینه‌ساز حضور شرکت‌های معتبر به استان و کشور می‌شود، در حال حاضر که برخی کشورهای استکباری علیه ایران موضع‌گیری کردند و در این شرایط باید از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی حمایت شود.

سیاه‌منصوری با اعلام اینکه توسعه صادرات عزم استانی و ملی می‌طلبد و انتظار است که متولیان استانی از ظرفیت موجود استفاده مناسب ببرند.

۴۶

کد خبر 1268895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =