سرنوشت نیمکت پرسپولیس چه می‌شود؟

سرخ‌های پایتخت برای انتخاب جانشین برانکو مسیر پیچیده‌ای را طی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، داستان برانکو و پرسپولیس تمام شد و حالا سرمربی کروات قرار است هدایت الاهلی عربستان را برعهده بگیرد. در حالی که پرسپولیسی‌ها بیخیال برانکو نمی‌شدند، حتی ایرج عرب از احتمال بازگشت برانکو هم خبر داد. اما سرمربی کروات دلیل جدایی‌اش از پرسپولیس را مطرح کرد و برای همیشه رفت. پس از آن بود که گزینه‌های پرسپولیس یکی پس از دیگری مطرح شدند. در ابتدا نوبت به یحیی گل‌محمدی رسید. اما پس از آن، باشگاه پدیده مدعی شد اگر این انتقال نهایی شود، از پرسپولیس شکایت خواهد کرد.

یحیی تنها گزینه پرسپولیس نبود و نوبت به افشین قطبی و علی دایی هم رسید. علی دایی که باید بیکار می‌ماند و واکنش رسمی پرسپولیس به افشین قطبی هم مشخص بود. در ادامه، مشهدی‌ها که احساس خطر می‌کردند، با یک بیانیه همه رشته‌های پرسپولیس برای جذب یحیی را به پنبه تبدیل کردند. مقاوت پدیده برای واگذاری گل‌محمدی باعث شد تا پرسپولیسی‌ها به دنبال انتقال زوران مامیچ باشند، سرمربی‌ای که می‌توانست پرسپولیس را متحول کند. اما در یک خبر ناگهانی، پیمان یوسفی سرمربی جدید پرسپولیس را اعلام کرد. اما پس از آن مالک پدیده این خبر را تکذیب کرد.

گزینه‌های پرسپولیس یکی پس از دیگری از مسیر باشگاه خارج می‌شدند. یحیی گل‌محمدی به مشهد بازگشت و مامیچ هم دیگر جایی روی نیمکت پرسپولیس نداشت. یحیی در تمرینات پدیده حاضر شد و بعد هم آب پاکی بر روی دست هواداران پرسپولیس ریخت. در ادامه، یکی از گزینه‌های جدید پرسپولیس از برزیل آمد. و یک سرمربی ایتالیایی، می‌توانست ترکیب سرخ‌ها را کامل کند.

اما نامزدهای حضور روی نیمکت پرسپولیس، هر لحظه بیشتر می‌شدند. حالا نوبت رفیق برانکو بود. در شرایطی که فاتح تریم هم به عنوان گزینه پرسپولیس مطرح شده بود، مذاکرات ایرج عرب در ترکیه لو رفت. و بعد نوبت به ماسیمو کاررا رسید. اگرچه فاتح تریم از لیست عرب خارج شده بود اما الکساندر نوری هم آن طور که پرسپولیسی‌ها دوست داشتند، به باشگاه نزدیک نشد. حالا پرسپولیس در یک مسیر دوراهی مانده و شاید توافق اولیه با جاچیچ جذاب باشد اما این پرسپولیس نیست که تصمیم نهایی را برای نیمکت خود می‌گیرد

255 41

کد خبر 1273689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =