تاکید بر کاهش ۲۰ درصدی مصرف برق در ادارات و سازمان‌های آذربایجان‌غربی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: ادارات و سازمانها و موسسات دولتی ، عمومی و غیردولتی موظف به کاهش حداقل ۲۰ درصد از برق مصرفی خود در ساعات اوج بار هستند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، گفت : در اجرای بخشنامه ۱۴.۹۸.۲۲۷۸۸ مورخه  ۲/۰۴/۹۸ صرفه جویی آب و برق در دستگاههای دولتی استانداری، ادارات و سازمانها و موسسات دولتی ، عمومی و غیردولتی موظف به کاهش حداقل ۲۰ درصد از برق مصرفی خود در ساعات اوج بار هستند.

اکبر حسن بکلو افزود : بکار گیری ژنراتورهای برق موجود ادارات در ساعات اوج بار (از ساعت ۱۱ لغایت پایان کار اداری)، استفاده حداکثری از روشنایی طبیعی روز و خاموش نمودن ۵۰ درصد از چراغهای موجود در طول ساعات اداری از دیگر مواردی است که مشترکین بخش اداری باید اجرا نمایند .

وی ادامه داد : به استناد بخشنامه مذکور، سیستم های سرمایشی و روشنایی غیر ضروری بعد از ساعات کار اداری باید کاملا قطع شود و جلسات و همایش های اداری قبل از ساعت ۱۱ برگزار شود .

حسن بکلو اعلام کرد : در این بخشنامه مشترکین اداری به امضاء تفاهم نامه همکاری با قدرت قراردادی ۳۰ کیلووات و بیشتر با برنامه های پاسخگویی بار ( طرحهای تشویقی ) شرکت توزیع نیروی برق توصیه شده اند .

۴۶

کد خبر 1274023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =