تشکر کاربران خبرآنلاین از ملی‌پوشان والیبال/ پیام‌های خودتان را ببینید

بیشتر کاربران خبرآنلاین معتقدند نتایج تیم ملی در لیگ ملت‌های والیبال خوب بوده و از آنها تشکر کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاگردان کولاکوویچ که در مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال عملکرد خوبی داشتند و فراتر از انتظارات ظاهر شدند، در جمع 6 تیم برتر عملکرد ضعیفی داشتند و با دو شکست، از رسیدن به جمع 4 تیم برتر مسابقات بازماندند.

ایران با شکست مقابل لهستان و برزیل، نتوانست به جمع 4 تیم برتر لیگ ملت های والیبال برسد و رویای رفتن روی سکو، بر باد رفت. البته عملکرد ملی پوشان در مرحله قبلی به حدی خوب بود که بی انصافی است اگر نتایج مسابقات ایران در آن مرحله را نادیده بگیریم.

ما نظر شما کاربران محترم را درباره عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های والیبال 2019 پرسیدیم. 

احمد نوشته:«فراتر از انتظار بود. ست پنجم جلوی برزیل به ضعف روحیه و نبود اعتماد به نفس لازم برای نیمه‌نهایی باختیم. حیف که روز خوب غفور نبود. تقریبا همه بد سرویس زدند. برزیل خیلی خوش‌شانس بود.»

یک کاربر دیگر نوشته:«در مجموع خوب بودند ولی این اعتراضها الکی به داور معضل بزرگ ورزش ما شده مثل بازی تیم ملی فوتبال با ژاپن که همه مدافعین بازی رو ول کردند رفتند سراغ داور و ضرر کردیم. در ست پنجم هم با اعتراض بیخود به داور به جای درخواست ویدیو چک تمرکز تیم از هم پاشید وگرنه سه پوئن برتری تو ست پنجم خیلی خوب و مهم بود که ما از دست دادیم.»

کاربری دیگر معتقد است با این کادرفنی تیم ملی نباید بیشتر از این انتظار داشته باشیم و نوشته:«زورشون همین قدر بود. با این مربی پیشرفتی نخواهیم داشت.»

کاربر دیگری هم که عملکرد  تیم ملی را موفقیت آمیز دانسته نوشته:«این بازی ها، بهترین نمایش تیم ملی والیبال تا کنون بود. روند رو به جلو در تیم دیده می شد، بازیکنان جدید اضافه شده و نسبتاً خوب بودند، فقط هنوز برای معروف جایگزین مناسبی پیدا نشده، به نظر من مربی خوب بود و در آینده تیم بهتری هم خواهد ساخت این رو هم فراموش نکنیم که در جمع تیم هایی حضور داشتیم که سابقه قهرمانی، پشتوانه مناسب و لیگ قدرتمند داخلی دارند و از بسیاری لحاظ با ما قابل مقایسه نیستند در مجموع خیلی خوب بودند، با آرزوی ادامه روند رو به جلو.»

256 251

کد خبر 1279485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =