آثار پذیرفته شده جشنواره تئاتر رضوی در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

ایرنا نوشت: ۱۲ اثر راه‌یافته از استان‌های مختلف کشور به چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از دبیرخانه چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی ، آثار پذیرفته شده امروز (شنبه) از سوی دبیرخانه چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی در بخش صحنه ای اعلام شد.

این آثار شامل نمایش های «رستگاری» به کارگردانی «وحید بهبدی»، «خداحافطی نکردی با نجمه سورچی» به کارگردانی «سیامک افسایی» و «ایستگاه آهو» به کارگردانی «یعقوب صدیق جمالی» از آذربایجان شرقی، «باغ خونی» به کارگردانی «امیر شبیری» از خراسان رضوی، «سکوت، هپروت، ملکوت» به کارگردان «مریم دوستی» از اصفهان و «جایی برای هیچ کس» به کارگردانی «رضا خداداد بیگی» از زاهدان است.

نمایش های «راس ساعت ٥» به کارگردانی «احمد شریفی فرد» از قم، «دوئت تنهایی» به کارگردان «میثم ملازینل» از قزوین، «اسکرین شات» به کارگردانی «ندا قربانیان» از البرز، «ویترین» به کارگردانی «سعید صادقی» از خراسان رضوی، «سپاسنامه هانیه و چند روایت متقاطع» به کارگردانی «مرتضی اسدی مرام» از کرمانشاه و «شمارش معکوس» به کارگردانی «سیدمحمدجواد کبودرآهنگی» از همدان است.

چهاردهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر رضوی ٦ تا ٩ مرداد در تبریز برگزار می شود.

۴۶

کد خبر 1281692

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =