مناقشه بین پیکان و شهرداری ارومیه منجر به تهدیدکناره‌گیری خودروسازان از لیگ برتر انجامید!

موضوع قرارداد جواد کریمی پاسور ملی‌پوش با تیم شهرداری ارومیه و رای شفاهی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال چالش برانگیز شده و مسئولان پیکان تهدید به کناره‌گیری از لیگ برتر والیبال کرده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، پرونده عقد قرارداد جواد کریمی، پاسور ملی‌پوش تیم والیبال پیکان با تیم شهرداری ارومیه این روزها به یک چالش جدی برای دو باشگاه تبدیل شده است.

رسانه‌ها از صدور رای کمیته انضباطی سازمان لیگ فدراسیون والیبال مبنی بر حضور این پاسور در تیم شهرداری ارومیه برای فصل آینده حکایت دارند که اعتراض پیکانی‌ها را درپی داشته است ضمن اینکه در این رای شفاها محرومیتی نیز برای این پاسور در نظر گرفته شده است.

شیعی مدیرعامل پیکان گفته است: اگر رای فدراسیون قطعی باشد و جواد کریمی به شهرداری ارومیه برود، پیکان تحت هیچ شرایطی در لیگ برتر تیم داری نخواهدکرد

ماجرا از این قرار است که جواد کریمی با قرارداد رسمی که در فدراسیون نیز ثبت شده، همزمان با لیگ ملت‌های والیبال با شهرداری ارومیه قرارداد امضا کرده ولی پیکانی‌ها مدعی قرارداد ۲ساله‌ای هستند که به نظر می‌رسد بطور رسمی در فدراسیون ثبت نشده است گرچه باید منتظر بررسی موضوع بود.

مناقشات بین دو باشگاه شهرداری ارومیه و پیکان از فینال خونین سال ۹۳ اوج گرفته و همچنان ادامه دارد و باید منتظر بود تا سازمان لیگ بر رای کمیته انضباطی اصرار خواهدداشت یا تهدید پیکانی‌ها رای را تغییر خواهدداد.

46

کد خبر 1287091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =