قرارداد پاسور تیم‌ملی با شهرداری ارومیه لازم‌الاجراست / آیا پیکان از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کند؟

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص درخواست باشگاه شهرداری ارومیه نسبت به تعیین وضعیت جواد کریمی اعلام رای کرد و قرارداد این پاسور ملی‌پوش با نماینده ارومیه را لازم الاجرا دانست.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای خود را درخصوص شکایت باشگاه پیکان اعلام و بر طبق این رای، کمیته انضباطی حق را به تیم شهرداری ارومیه داد .

رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به شرح زیر است:

«قرارداد آقای جواد کریمی سوچلمایی با باشگاه شهرداری ارومیه معتبر و دارای اعتبار قانونی تشخیص داده شد اما از آنجا که بازیکن یاد شده پس از انعقاد قرارداد با باشگاه شهرداری ارومیه مجددا با باشگاه پیکان انعقاد قرارداد نموده است و عمل نامبرده بر خلاف مقررات آئین‌نامه سازمان لیگ بوده و از مصادیق انعقاد قرارداد همزمان با دو باشگاه در یکسال محسوب می‌گردد، با اختیارات حاصل از ماده 4 آئین‌نامه انضباطی، بازیکن جواد کریمی سوچلمایی به شش جلسه محرومیت از حضور در مسابقات لیگ و دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.»

تصویر این حکم در ادامه می‌آید:

تصویر این حکم در ادامه می‌آید:
تصویر حکم کمیته انضباطی فدراسیون والیبال

گفتنی است، شیعی مدیرعامل پیکان هفته گذشته در اعتراض به رای شفاهی کمیته انضباطی گفته بود: اگر رای فدراسیون قطعی باشد و جواد کریمی به شهرداری ارومیه برود، پیکان تحت هیچ شرایطی در لیگ برتر تیم داری نخواهدکرد. (اینجا)

۴۶

کد خبر 1289636

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =