افزایش خدمات غیر حضوری شرکت توزیع برق اردبیل

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک، خدمات غیرحضوری این شرکت بطور قابل‌توجهی افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، مسعود عباسی  بیان کرد:  شرکت توزیع نیروی برق استان نسبت به عملیاتی کردن چند خدمت الکترونیکی جدید از جمله حذف قبض‌های کاغذی برق و ارسال صورت حساب دوره کارکرد کنتورهای برق با استفاده پیامک از طریق تلفن همراه در سال‌ جاری اقدام کرده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر خدماتی هم‌چون درخواست پیگیری انشعاب، رؤیت قبوض، تغییر نام، پرداخت هزینه انشعاب ، افزایش و کاهش قدرت انشعاب با همکاری دفتر ای،سی ،تی و دفتر فروش و خدمات مشترکین ارائه می شود .

وی با اشاره به اینکه امروز بیشترین تمرکز شرکت بر افزایش قابلیت اطمینان داده‌ها و حفظ پایگاه داده‌ای و عمل به پدافند غیر عامل است، اضافه کرد: در راستای اهداف تعیین شده، شرکت اقداماتی مناسبی را انجام داده تا در صورت بروز حادثه و آسیب در هر یک از پایگاه‌ها، اطلاعات در سریع‌ترین زمان ممکن بازیابی شده و مورد استفاده قرار گیرد. 

عباسی بیان کرد: همچنین برای حفظ امنیت اطلاعات، اکثر سرورهای خود را به صورت مجازی طرح‌ریزی کرده‌ایم تا قابلیت اطمینان استفاده از سیستم‌ها را بطور محسوس و قابل توجهی افزایش دهیم.

وی در خصوص مشکل افت فشار،قطعی مکرر و نوسان برق در بخش خورش رستم خلخال گفت: در تلاش هستیم با با احداث و راه‌اندازی یک پست ۶۳ کیلوولتی در این منطقه به مشکل قطعی و نوسان برق در این بخش پایان دهیم.

وی اظهار کرد: در حال حاضر برای تامین برق ۴۰ هزار و ۳۵۲ مشترک شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در شهرستان خلخال ۲ خط ۶۴۴ کیلومتر و ۶۵۸ کیلومتری شبکه هوایی فشار قوی ۳۵۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط با یک پست ۶۳ کیلوولتی احداث شده و با تکمیل و بهره‌برداری از پست ۲۳۰ کیلو ولتی در حال احداث شهر خلخال ضمن افزایش ضریب ایمنی و پایدار برق منطقه ، انرژی مورد نیاز واحدهای صنعتی بزرگ  این شهرستان بیش از اندازه نیاز صنایع تامین خواهد شد.

46
 

کد خبر 1291093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =