ماجرای یک خاور میوه‌ای که پرسپولیسی‌ها سمت داور پرت کردند!

کارشناس و پیشکسوت داوری امروز خاطره بسیار جالبی از یکی از بازی‌های قدیمی پرسپولیس تعریف کرد.خاطره‌ای که کمتر کسی آن را شنیده است.شما تا به حال چیزی از یک خاور پر از میوه که به سمت داورها پرتاب شده باشد شنیده‌اید؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد فنایی امروز میهمان برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما بود و درباره اتفاقات داوری روز گذشته لیگ گفت: «در بازی پرسپولیس فرشاد فرجی بازیکنی که گل زد می توانست قبل از زدن گل اخراجی باشد.» او درباره گل دوم استقلال هم گفت: «گل دوم استقلال سالم بود و بیرون آمدن دروازه بان و اشتباه او باعث به ثمر رسیدن این گل شد. اکرمی در بازی پنالتی گرفت که حرف و حدیث زیادی درباره آن بود اما چون بازیکن استقلال بی احتیاطی کرد، این پنالتی درست بود. سختگیرانه بود اما درست بود.»

فنایی در این برنامه خاطره ای از طرفداران پرسپولیس تعریف کرد که جالب بود: «در بازی پرسپولیس و دارایی یادم هست یک آفساید پیوس را گرفتم و پرسپولیسی ها به سمت من یک خاور میوه پرتاب کردند. البته آن موقع میوه ارزان بود و الان گران است. به خاطر همین پرت نمی کنند و سنگ را ترجیح می‌دهند!»

او درباره شهرآوردی که آخرین بازی خداحافظی صالحی داور معروف ایران بود، گفت: «خدا آقای صالحی را رحمت کند. یادم هست بازی استقلال و پرسپولیس و مساوی شد. درگیری زیاد بود. مرحوم صالحی گفت کاری کنید بازی خداحافظی من درگیرانه نباشد. چند بازیکن جلوی من به یکدیگر توهین کردند اما سعی کردم درگیری ها زیاد نباشد و اخراجی نداشته باشیم.»

252 251

کد خبر 1307114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =