آخرین وضعیت آیت‌الله امینی از زبان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم

پزشک معالج آیت الله ابراهیم امینی عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: وضعیت درمانی و حال عمومی وی درحال حاضر مناسب بوده و امیدواریم که ظرف یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، محمد رضا قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قم و پزشک معالج آیت الله امینی، اظهار داشت: آیت الله امینی در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری است و روند درمانی ایشان خوب پیش رفته و اقدام های تشخیصی درمانی نیز بر روی وی انجام شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آیت الله امینی با مشکل اولیه‌ای  مراجعه  کرده‌بودند، آن موضوع اولیه کنترل و تمامی کارهای تشخیصی و وضعیت داخلی تثبیت شده‌است و آزمایش‌ها نیز رو به نرمال شدن است و امروز نیز کار درمانی بر روی ایشان انجام شد که موفقیت آمیز بود. 

عیادت استاندار قم از آیت الله امینی 

استاندار قم‌ و حجه الاسلام والمسلمین نمازی مشاور وزیر کشور نیز عصر روز گذشته با حضور در بیمارستان از آیت‌الله امینی، عیادت کردند.و جویای روند درمانی ایشان شدند و سلامتی و بهبود کامل آیت‌الله امینی را از درگاه خداوند متعال مسألت نمودند.

 آیت‌الله ابراهیم امینی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، از روز جمعه گذشته در بیمارستان شهید بهشتی قم به دلیل بیماری گوارشی  بستری شده است.

46

کد خبر 1311453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =