واکنش قاطع دولت به تهدید جدید ترامپ برای حمله نظامی به ایران

ایلنا نوشت: وزیر دفاع درباره طرح موضوع حمله نظامی به ایران از سوی رئیس‌جمهور آمریکا گفت:‌ بی‌تردید اگر اشتباهی کنند سرافکندگی بیشتری نصیب آنها خواهد شد.

امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان جلسه هیئت دولت در پاسخ به اینکه ترامپ مساله حمله به ایران را مطرح کرده است، گفت: همانطور که بارها گفته شده این‌ها در دوره اخیر تلاش زیادی کردند به ملت ایران فشار بیاوردند و آنها را از تمامی حقوق خود محروم کردند با این امید که بتوانند بین صفوف ملت دولت و نظام اختلل ایجاد کرده و سوءاستفاده کنند اما با شناخت ملت ما از دشمن و عمق کینه آن تا امروز نتوانستند کاری کنند.

وی افزود: امروز با ملتی آگاه، منسجم و متحد پشت سر نیروهای مسلح توانمند دارای قدرت دفاعی متکی به خود و قوی مواجه‌اند که بارها آنها را آزموده‌اند. اگر اشتباهی کنند پاسخی خواهند گرفت که سرافکندگی آن برایشان بسیار بیشتر از سرافکندگی شکست‌های قبلی‌شان خواهد بود. این اقدام بیشتر یک بلوف است که در قبال سرافکندگی آنها بوده است.

وزیر دفاع گفت: آنها در موضوع توقیف نفتکش جمهوری اسلامی و تجاوز هوایی به مرزهای ما، نیروهای ما را آزمودند و دیدند که بدون تردید و فوری پاسخ دادیم من بعد هم همین کار را خواهیم کرد نیروهای مسلح برای دفاع از مردم و مرزهای جمهوری اسلامی در برابر تعدی با قدرت تمام آماده است و تحت فرماندهی رهبری پاسخ قاطع به هر تعدی خواهد داد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1313503

برچسب‌ها