دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا از ایران بابت میزبانی ارومیه قدردانی کرد

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به ابراهیم شکوری از نحوه میزبانی فدراسیون فوتبال و ارومیه در مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی نوشت:

از طرف رئیس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، صعود تیم ملی فوتسال ایران  به مسابقات جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۰ -ترکمنستان را تبریک می‌گویم. همچنین موفقیت در سازماندهی و برگزاری رقابت‌های مرحله مقدماتی که در ارومیه برگزار شد، را تبریک می‌گویم.

بدون شک این موفقیت برگرفته از فداکاری، پشتکار و تلاش بی‌وقفه در برگزاری مسابقات این چنین سطح بالا بوده است. قدردانی صمیمانه من از کمیته سازماندهی محلی را در راستای این میزبانی فوق‌العاده که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و دیگر تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها شاهد آن بودند، پذیرا باشید.

امیدوارم تیم ملی فوتسال ایران به موفقیت های بیشتری در مسیر مسابقات پیش رو و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا که اسفندماه به میزبانی  ترکمنستان برگزار می شود، دست پیدا کند.

لازم به توضیح است، مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی فوتسال آسیا در منطقه مرکز و جنوب آسیا به میزبانی استان آذربایجان‌غربی و در شهر ارومیه برگزار شد و در نهایت تیم‌های ایران، جمهوری قرقیز، ازبکستان و تاجیکستان به همراه ترکمنستان میزبان مرحله نهایی به مسابقات جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۰ آسیا صعود کنند.

۴۶

کد خبر 1315897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =