نوید آینده‌ای درخشان برای بدمینتون منطقه آزاد اروند

نایب رییس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند بر روی استعدادیابی و سنین پایه اقدامات قابل توجهی کرده است که این امر می‌تواند نوید آینده‌ای درخشان برای این هیات باشد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، حمید کوراوند در بازدید از غرفه هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی منطقه آزاد اروند، اظهار کرد: در مدتی که هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند تشکیل شده است و پیگیر هستم فعالیت‌های خوبی در حال اجرا است.

وی در ادامه سخنان خود به حضور فعال هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند در نمایشگاه‌های منطقه اشاره کرد و افزود: در همه نمایشگاه‌هایی که در منطقه برگزار می‌شود این هیات حضور دارد که قابل تقدیر است و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد و همه شهروندان علاقمند به رشته بدمینتون، از این ظرفیت استفاده کرده و حتی برای فرزندان خود نیز برنامه‌ریزی کنند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر آبادان برنامه‌ریزی بر روی سنین پایه را از مولفه‌های اصلی آموزش در ورزش برشمرد و گفت: هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند بر روی استعدادیابی و سنین پایه اقدامات قابل توجهی انجام داده است که این امر می‌تواند نوید آینده‌ای درخشان برای این هیات باشد.

کوراوند با اشاره به ضرورت به کارگیری مدیریت ورزشی صحیح، تاکید کرد: هیات بدمینتون منطقه آزاد اروند ساختار هیات را به شیوه آکادمیک سازماندهی کرده است که خود این موضوع یکی از ویژگی‌های اصلی موفقیت در یک هیات ورزشی است.

46

کد خبر 1316359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =