بروکراسی اداری سنگ جلوی پای تولیدکنندگان است

نائب رئیس مجلس اظهار کرد: بروکراسی اداری سنگ پای تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است .

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، دکتر مسعود پزشکیان در بیست و پنجمین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی در تبریز با اشاره به برگزاری این همایش گفت: جایگاه ایران در اقتصاد دنیا و جایگاهی که باید در آن قرار داشته باشد، در چنین همایش هایی تبیین می‌شود.
وی با بیان اینکه بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنیم، گفت: نباید اقتصاد ایران بعد از ۴۰ سال، در جایگاهی باشد که با تحریم یک کشور، اقتصاد ما دچار مشکل شود.

پزشکیان با بیان اینکه نمایندگان مجلس با تمام توان پشتیبان تولیدکنندگان و صادرکنندگان هستند، افزود: در جنگ اقتصادی که آمریکا بر ما تحمیل کرده، باید از فعالان اقتصادی حمایت کرده و دست آنها را به گرمی بفشاریم.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) در نامه به مالک اشتر گفت: بدون تولیدکنندگان، مالیات و به دنبال آن آبادانی و توسعه ای وجود نخواهد داشت.
دکتر پزشکیان با اشاره به اینکه امروز در کشور نیاز است تا تغیر رفتار و دیدگاه به وجود بیاید گفت: امروز باید بدانیم مردم رئیس ما هستند و باید با احترام با آنها برخورد کرد، مردم ما همین مردمی هستند که انقلاب کرده و نظام‌را به اینجا رسانده‌اند.

وی با انتقاد از بروکراسی اداری در کشور گفت: بروکراسی موجود در ادارات کشور سنگ پیش پای تولیدکنندگان، صنعتگران و صادرکنندگان است، باید برای رفع این بروکراسی با جدیت عمل کرد.

نائب رئیس مجلس با اشاره به اینکه پشتیبان تولیدکنندگان هستیم، گفت: تولیدکنندگان نیازهای خود را اعلام کنند تا از آنها حمایت کنیم.

پزشکیان با بیان اینکه کارمندان و مدیران باید بدانند حقوق آنها از طریق تولیدکنندگان و مردم تامین می‌شود، گفت: در آن  صورت آنها کمک حال مردم خواهند بود.
پزشکیان گفت: مدیران به جای اینکه بگویند کار نمی‌شود،  راه را نشان مردم و تولیدکنندگان بدهند.

46

کد خبر 1323095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =