رویای آینده کتابخانه‌ها/ وقتی کتاب‌های رایگان تمام می‌شود

ایبنا نوشت: همیشه برای خوانندگان کتاب در سراسر جهان استفاده از روش‌های مختلف برای تسهیل تهیه و پائین آمدن قیمت یک رویا بود.

با گسترش ابزارهای دیجیتالی و اختراع دستگاه‌های جدید برای خواندن کتاب‌های الکترونیک به طبع روش‌های مختلفی هم برای فروش و نگهداری این کتابها ابداع می‌شود. همیشه برای خوانندگان کتاب در سراسر جهان استفاده از روش‌های مختلف برای تسهیل تهیه و پائین آمدن قیمت یک رویا بود ولی شاید با نوآوری سایت آمریکایی تا حدودی بشود برای این رویا جامه عمل پوشاند.

 سایت اوستربوک یک کتابخانه دیجیتالی منحصر به فرد ابداء کرده است که البته ویژگی‌های معمول آن مشابه سایر کتابخانه‌های دیجیتالی است ولی یک ویژگی خاص دارد که با استقبال شدیدی روبرو شده است.
 
این سایت طبق ادعای خود حدود ۱۰۰هزار عنوان کتاب دیجیتالی در اختیار دارد که با گرفتن حق اشتراک ماهیانه کمتر از ۱۰دلار به کاربران خود اجازه می دهد از این کتاب‌ها استفاده کنند.
 
این سایت نرم افزارهای مختلفی بنا بر دستگاه کاربر برای ورود به کتابخانه خود تهیه و تولید کرده است که کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت این کتابخانه آن دانلود کرده و به راحتی به کتابخانه دسترسی داشته باشند.

این سایت اظهار امیدواری کرده است که بتواند نسخه‌های شبکه‌های اجتماعی این کتابخانه را به زودی راه اندازی کند.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1324018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =