شهرداری ارومیه برابر ورامین هم شکست خورد / کارخانه فرصت خواست

هفته نهم لیگ برتر والیبال با شکست شهرداری ارومیه برابر صدرنشین بدون باخت لیگ، شهرداری ورامین همراه بود و مصطفی کارخانه سرمربی ارومیه در نشست مطبوعاتی برای جبران این نتایج فرصت خواست.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در حضور نزدیک به ۴۰۰۰ تماشاگر مشتاق والیبال ارومیه، تیم شهرداری ورامین ۳ بر صفر شهرداری ارومیه را شکست داد.

در این مسابقه که فرهاد شاهمیری داوری آن را برعهده داشت، شهرداری ورامین ۲۵-۲۱، ۲۸-۲۶ و ۲۵-۲۱ برابر میزبان ارومیه‌ای‌اش به برتری دست یافت.

پرویز پزشکی، جواد حسین آبادی، مجتبی میرزاجانپور، آرش تقوی، علی اصغر مجرد، رضا اصلانی و مسعود غلامی برای ورامین و بهزاد حیدرشاهی، سعید مصطفی وند، علی شفیعی، مهدی کریمی، حمزه زرینی، شهرام محمودی و محمدرضا حضرت پور برای شهرداری ارومیه به میدان رفتند.

مجتبی میرزاجانپور با کسب ۲۱ امتیاز و مجرد با کسب ۱۲ امتیاز برای شهرداری ورامین و حمزه زرینی با ۱۲ امتیاز و شهرام محمودی و کریمی با ۱۰ امتیاز برای شهرداری ارومیه بیشترین امتیاز را کسب کردند.

همچنین در چند صحنه بدلیل تصمیمات شاهمیری، بازیکنان ۲ تیم به شدت به داوری اعتراض کردند.

با این نتیجه شهرداری ورامین با ۸ برد از ۸ بازی همچنان در صدر جدول قرار دارد و شهرداری ارومیه با ۳ برد به رده هفتم سقوط کرد.

فرصت می‌خواهم

مصطفی کارخانه سرمربی شهرداری ارومیه در اولین گفت‌وگویش با خبرنگاران با درخواست فرصت از اصحاب رسانه گفت: متاسفانه مصدومیت فرهاد قائمی، رفتن موسوی در ابتدای فصل و روز خوب حریف باعث شد امروز شکست را بپذیریم.

مصطفی کارخانه

وی اضافه کرد: در ادامه فصل و بعد از بازی روز یکشنبه در مشهد، ۵۰ روز تعطیلی داریم که تلاش خواهیم کرد نقاط ضعف تیم را برطرف کرده و برای ادامه فصل نتایج خوبی بگیریم.
کارخانه افزود: می‌دانم هواداران ارومیه‌ای عاشق والیبال هستند و انتظاری زیادی از تیم دارند، ولی من از آنها و خبرنگاران فرصت می‌خواهم تا با جذب یک یا ۲ بازیکن نتایج بهتری کسب کنیم.

محمدعمده غیاثی سرمربی شهرداری ورامین بدلیل سفر به زادگاهش تبریز، به نشست خبری نیامد.

46

کد خبر 1325381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =