جهانگیری: همه واجدان شرایط از بسته حمایت معیشتی بهره‌مند خواهند شد

 معاون اول رییس جمهوری در جریان بازدید از پایگاه اطلاعاتی رفاه ایرانیان،‌ گفت: هدف اصلی از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین حمایت از اقشار نیازمند پس از شوک اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا و نیز ترمیم قدرت خرید مردم بود و همه واجدان شرایط از بسته حمایت معیشتی بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری شامگاه چهارشنبه در جریان بازدید از پایگاه اطلاعاتی رفاه ایرانیان و نظارت بر اجرای بسته حمایت معیشتی، در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: نباید کسانی که از بسته حمایت برخوردار شده‌اند دغدغه حذف از فهرست دریافت کنندگان را داشته باشند.

وی با بیان اینکه حتما در بررسی اطلاعات باید از موضع مثبت جانب مردم گرفته شود، اظهار داشت: هدف اصلی از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین حمایت از اقشار نیازمند است.

معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: مهمترین کار دولت قرار گرفتن در کنار مردم و ترمیم قدرت خرید اقشار آسیب پذیر است.

جهانگیری

جهانگیری، هدف از توزیع بسته حمایت معیشتی استقرار عدالت و جلوگیری از تبعیض دانست و گفت: باید به مردم اطمینان داد که همه واجدان شرایط از بسته حمایت معیشتی بهره‌مند خواهند شد.

شایان ذکر است، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری شامگاه امروز،چهارشنبه به همراه محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از روند فعالیت « پایگاه اطلاعاتی رفاه ایرانیان» بازدید و بر فرآیند اجرایی بسته طرح معیشتی نظارت کردند.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1325398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =