عضو شورای شهر: کیفیت آب تهران را ۲۴ ساعته چک می‌کنیم

فارس نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: کیفیت آب تهران را ۲۴ ساعته چک می کنیم و هیچ آلایندگی میکروبی و شیمیایی نداشته است.

صدراعظم نوری،  رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تهران درباره گلایه‌مندی برخی از شهروندان تهرانی در مورد بوی آب طی روزهای اخیر گفت: این موضوع تا حدودی صحت ندارد و در فضای مجازی گاهی اتفاقات کوچک به سرعت نشر پیدا می‌کند و به آن دامن زده می‌شود.

وی افزود: آب تهران بر اساس گزارش سازمان آب منطقه‌ای کیفیت خوبی دارد و هیچ مشکلی در آن گزارش نشده است. 

نوری ادامه داد: طی ۲۴ ساعت از شبانه‌روز کیفیت آب پایتخت چک می‌شود و خوشبختانه آب تهران هیچ آلاینده میکروبی و شیمیایی ندارد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تهران در مورد گزارش برخی از شهروندان گفت: شاید نقطه خاصی از تهران با مشکلی مواجه شده که البته این موضوع هم قابل تعمیم به همه مناطق نیست و ما هم گزارشی در این زمینه نداشته‌ایم.

بر اساس برخی از گزارش‌های مردمی شهروندان از بوی آب گلایه‌مند بوده و معتقدند در برخی از مناطق آب تهران با بوی عجیب مشابه مایع ضدعفونی‌کننده همراه بوده است. 

این موضوع بیشتر در مناطق ۴ و ۸ پایتخت گزارش شده و گلایه‌مندی شهروندان را به همراه داشته است همچنین مردم تهران از مسؤولین و مدیران شهری خواسته‌اند این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

طی هفته گذشته نیز بوی بد هوا در شهر دردسرساز شده بود و مدیران شهری و مسؤولان را بر آن داشت تا علت را واکاوی کنند ولی هنوز دلیل بوی بد در هوای تهران نیز به صورت دقیق مشخص نشده است.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1328937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =