میزان نوشت: صالحی از انهدام باند جعل اسناد و عناوین دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در جزیره قشم خبر داد و گفت: اعضای این باند قصد داشتند با ارتکاب کلاهبرداری اقدام به تملک شش هزار متر از اراضی مرغوب منطقه آزاد قشم به نام یکی از مؤسسات نمایند.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: اعضای باند جعل اسناد و عناوین دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در جزیره قشم بازداشت شدند.

صالحی افزود: افراد بازداشت شده سه نفر هستند که با جعل عناوین دولتی و همچنین تهیه مهر مجعول نهادهای عمومی دولتی، شخصی و غیردولتی اقدام به کلاهبرداری می‌کردند.

وی تصریح کرد: اعضای این باند قصد داشتند از طریق جعل عنوان و اسناد و با ارتکاب کلاهبرداری اقدام به تملک شش هزار متر از اراضی مرغوب منطقه آزاد قشم به نام یکی از مؤسسات نمایند.

صالحی اضافه کرد: پس از گزارش ضابطین و به دستور مقام قضایی، متهمین در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند و از مخفیگاه آن‌ها مقادیر قابل توجهی آلات و ادوات جعل کشف و ضبط شد.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون متهمین بازداشت هستند و رسیدگی قضایی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان یادآور شد: سایر شاکیان و افرادی که از سوی این باند جاعل مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند می‌توانند با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم شکایت خود را مطرح نمایند.
۲۳۱۲۳۵
کد خبر 1332813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =