جزئیات نحوه پرداخت قرارداد استراماچونی

جزئیات نحوه پرداخت قرارداد استراماچونی سرمربی استقلال مشخص شد و به نظر می‌رسد این طرح آخرین راهکار باشگاه ایرانی برای پرداخت پول این مربی ایتالیایی باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز گذشته بود که آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال که حالا جدایی اش از این تیم به ۱۱ روز می‌رسد، جلسه مثبتی با مسئولان سفارت ایران در ایتالیا داشت. استراماچونی با انتشار یک جمله در اینستاگرام خود هواداران استقلال را به بازگشتش امیدوار کرد. حتی اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد که استراماچونی به احتمال خیلی زیاد روز دوشنبه روی نیمکت استقلال در بازی با سپاهان حضور دارد.

خلیل زاده البته از نحوه توافق استقلال با استراماچونی برای پرداخت پول این مربی چیزی نگفت و اعلام کرد در آینده در این ارتباط صحبت می‌کند.

یک سایت ایتالیایی امروز خبر داد که قرارداد استراماچونی قرار است با کمک یک بانک خصوصی در ایران که شامل تحریم‌ها نمی‌شود و می‌تواند در معاملات بین المللی فعالیت کند، انجام خواهد شد.

در بخشی از گزارش این سایت آمده است: «در جلسه‌ای که مربی ایتالیایی با حضور وکلایش، سفیر ایران در ایتالیا، بعضی از دیپلمات‌های ایران و نمایندگان موسسات بانکی ایران و ایتالیا داشت، طرحی برای ایجاد یک کانال پرداخت حقوق مطابق با تحریم‌ها تدوین شد؛ موضوعی که به استراماچونی اجازه بازگشت به نیمکت استقلال را در تهران می‌دهد.

در این جلسه راهی برای انجام معاملات قانونی و منظم بانکی از ایران به ایتالیا طرح شد؛ کمک یک بانک خصوصی ایران که شامل تحریم‌ها نمی‌شود و از نظر تئوری می‌تواند در معاملات بین المللی حضور داشته باشد. اما این مسیر باید طی شود و مشخص نیست که قطعا به هدف می‌رسد.

انتقال پول برای استراماچونی مجاز خواهد بود، چون وی یک مربی متخصص در حوزه فوتبال و ورزش محسوب می‌شود و یک مربی واجد شرایط و شناخته شده است. این طرح باید در زمان توقف لیگ فوتبال ایران اجرا شود. با این حال به نظر می‌رسد که آخرین تلاش برای حل اختلافات قبل از پایان دادن به این ماجرا است.»

جزئیات نحوه پرداخت قرارداد استراماچونی

255 41

کد خبر 1333201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =