نخستین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان اختلاس از بیمه ایران امروز در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد .

به گزارش واحد مرکزی خبر، قاضی سیامک مدیر خراسانی رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران در مصاحبه با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: امروز به اتهام یکی از متهمان اصلی این پرونده رسیدگی شد و به اتهامات دیگر متهمان پرونده نیز در روزهای آینده به طور مداوم رسیدگی خواهد شد تا رسیدگی به پایان رسد. وی افزود: امروز سازمان زندان ها متهمان پرونده را خیلی دیر در دادگاه حاضر کرد و اگر متهمان سر وقت در دادگاه حاضر شوند می توان در هشت یا 9 روز کاری به اتهام همه متهمان رسیدگی کرد. قاضی مدیرخراسانی اضافه کرد: اگر نیاز به تحقیقات بیشتر نباشد ، سعی می‌کنیم قبل از پایان سال رای متهمان پرونده را صادر کنیم . وی گفت: این پرونده 54 متهم دارد که پنج یا شش نفر آنان متهم اصلی هستند و هر یک نیز یک یا دو وکیل دارند که امروز در جلسه دادگاه حضور داشتند .

قاضی مدیرخراسانی افزود: البته دیگر متهمان پرونده نیز وکیل دارند که امروز حدود 12 وکیل در جلسه دادگاه حضور داشتند . براساس کیفر صادره از دادسرای عمومی و انقلاب تهران ، اتهام متهمان اصلی پرونده اختلاس از بیمه ایران ، مشارکت در اختلاس توام با جعل و اتهام متهمان دیگر پرونده نیز معاونت در اختلاس توام با تشکیل شبکه‌ چند نفری به واسطه همکاری با کارمندان بیمه و وصول وجه چک‌های ناشی از اختلاس شرکت بیمه‌ ایران و تحصیل مال نامشروع از محل وجوه این چک‌ هاست. این پرونده با گزارش سازمان بازرسی کل کشور در شعبه‌ پنجم بازپرسی دادسرای کارکنان دولت تشکیل شده است .

/56

 

کد خبر 133374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام NL ۱۶:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۰
  1
  کار قوه قضاییه دستگیری آفتابه دزدها و متهمان رده پایین شده.
 • غلامرضا مخلصی زاده A1 ۰۱:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
  1
  ترحم بر پلنگ تیز دندان ستمکاری بود بر گوسفندان= ببین چه بروزمان آورده اند همین کارمند های احمق که زمانی آه در بساط نداشتند ببین چه جوری دهن باز کرده و پول این مردم را سر میکشند... من معرف اینها برای کا رهای دولتی بوده ام پس بدانید که..