آبشار ولیلا، انتهای بهشت ایران در مازندران زیبا

سفر به جنگل های انجیلی برای همه گردشگران دوستدار طبیعت بسیار دلنشین است.

 جنگل های انجیلی در استان مازندران و شهرستان سوادکوه قرار دارد. در گوشه و کنار این شهر بسیار زیبا و سرسبز می‌توان جاذبه‌های بی‌شماری را پیدا کرد، به شرط آنکه کمی دقیق‌تر این شهر را جست و جو کنید. در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم تا شما را به آبشار ولیلا ببریم تا در زیبایی بی‌نظیرش شناور شویم، پس همراه ما باشید.

در این شهر،  روستایی قرار دارد به نام روستای ولیلا که در قلب آن جاذبه‌ای شگفت‌انگیز و زیبا در انتظار شماست، آبشار زیبایی که هم نام روستایی است که در آن قرار گرفته است. برای رسیدن به آبشار ولیلا باید از روستا گذر کنید. پس از گذراندن مسیر در امتداد یک رودخانه و پس از طی مسیری در حدود ۱.۵ کیلومتر، به آبشار می‌رسید. ارتفاع آبشار در حدود ۲۵ متر است، علاوه بر این آبشار، جنگل‌های این منطقه در فصل‌های بهار و تابستان و یا پاییز از جذابیت زیادی برخوردار هستند که همان جنگل‌های انجیلی را شامل می‌شوند.

بهترین زمان سفر به جنگل‌های انجیلی و آبشار دیدنی آن، جدا از آنکه در تمام فصول سال زیبایی خاص خود را دارند، از اردیبهشت ‌ماه تا اواخر پاییز است که می‌توانید از این طبیعت شگفت‌انگیز نهایت لذت را ببرید. در ادامه، شما را به تماشای تصاویری دیدنی از این آبشار دعوت می‌کنیم.

منبع : لست سکند

2121

کد خبر 1334854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =