بعد از پیگیری رسانه‌ها: بازگشایی دوباره اولین گام حل موضوع بسته‌شدن برترین کتابخانه ارومیه

کتابخانه عمومی قائم ارومیه یکی از برترین کتابخانه‌های استان با برگزاری دومین جلسه در حضور فرماندار ارومیه، مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی و هیات امنای مسجد قائم به بازگشایی دوباره این کتابخانه از فردا و ادامه تلاش برای حل کامل موضوع انجامید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، جلسه حل مشکل بسته شدن برترین کتابخانه ارومیه با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی، فرماندار ارومیه، جمعی از مسئولین و هیات امنای مسجد قائم برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد این کتابخانه از فردا دوباره بازگشایی شود و برای حل مسائل و مشکلات حقوقی طرفین در فضای گفتگو پیگیری شود.

سیدهادی طباطبایی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: این ماجرا جدید نیست و در چند سال گذشته در چندین نوبت، کتابخانه به مدت‌های کوتاهی تعطیل شده و با وساطت برخی افراد از جمله فرماندار یا مدیر کل اوقاف بازگشایی شده است.
وی افزود: روز دوشنبه یک جلسه و امروز (چهارشنبه) جلسه دیگری در این‌باره تشکیل شده و انشالله تلاش‌ها برای حل دائمی این مشکل با گفت‌وگو و تعامل طرفین ادامه خواهد داشت.
وی خاطر نشان کرد: فرماندار ارومیه به عنوان رییس انجمن کتابخانه‌های شهرستان ارومیه در این جلسه برای حل کامل موضوع، پیگیری‌های ویژه انجام دادند و امیدوارم بزودی مشکل طرفین بطور کامل حل شود.

گفتنی است، طی یک هفته گذشته خبرگزاری خبرآنلاین و رسانه‌های مختلف پیگیری‌های زیادی برای بسته نشدن کتابخانه و حل کامل موضوع انجام دادند که بازگشایی دوباره این کتابخانه اولین گام در این باره بود.

46

کد خبر 1337688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =