امام جمعه تبریز گفت: اثرگذاری مثبت و هدفمند هنرمند بر جامعه و مردمان آن، راهگشای اعتلای جامعه است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار اصحاب فرهنگ و هنر و جمعی از کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز که در قالب نشست اخلاق برگزار شد، با بیان اینکه هنرمندان والاترین مفاهیم و ارزش ها را در قالب آثار هنری خود ارائه می دهند افزود: از همین روست که ارزش کار هنرمند بسیار بالاست و هر تلاش هنری از سوی این قشر می تواند تاثیرات مثبت و حتی منفی خود را به جامعه بگذارد.

او ادامه داد: ایجاد امید و نشاط و شادابی از وظایف هنرمند به شمار می رود و باید هنرمندان به این سمت حرکت کرده و آن را در جامعه بسط دهند.

امام جمعه تبریز همچنین با اشاره به اشراف رهبر انقلاب بر مسایل هنری و فرهنگی خاطر نشان کرد: همین اشراف، ارتباط صمیمانه و مودت آمیز ایشان با هنرمندان باعث شده است که بخشی گسترده از جریان فرهنگی همواره با ایشان همدل و همراه باشند و آن را بسط دهند.

او ادامه داد: تاثیرگذاری رهبر انقلاب بر هنرمندان باعث شده است که دامنه این تاثیر، به لایه های اجتماع راه یابد و آنها را در همراه ساختن با شعائر و آرمان های انقلابی به سر منزل مقصود برساند.

46

کد خبر 1343615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =