۰ نفر
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
در کنار هم می‌سازیمت وطن

روزهایی که به کشور گذشت روزهای سختی بود. یکی از سربازان خدوم و خالص کشور را در پی نامردمی غداران روزگار از دست دادیم و روح یکایمان زخمی و رنجور شد.

حاج قاسم سلیمانی که به حق برای هر یک از ما الگوی تابناکی از خدمتگزاری و مردم دوستی بود. سربازی که با رفتن دردمندانه اش نیز سر منشا تحولات بزرگ در کشور شد و بار دیگر انسجام و وحدت ما ایرانیان را به رخ جهانیان کشید.
تشییع پیکر میلیونی حاج قاسم سلیمانی در چند شهر کشور ما و کشور همسایه یعنی عراق بیانگر این واقعیت بود که مردم خدمتگزار واقعی خود را می شناسند و سر از پا نمیشناسند برای گرامیداشت و بزرگ نمودن نام و یاد خدمتگزاران حقیقی خود.
چهلمین روز از شهادت حاج قاسم سلیمانی قرین چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده است. انقلابی که آمد تا امید و روح تازه در میان زندگی مردمی که از بی عدالتی به ستوه آمده بودند ایجاد کند و طی این سال ها بر همان آرمان همیشگی خود یعنی خدمتگزار مردم بودن بوده است و خواهد بود.
اگرچه بر هیچ کس پوشیده نیست که در مسیر خدمتگزاری همواره امکان خلل ها و اشتباهاتی وجود دارد و همراهی مردم است که کمک می کند تا این اشتباهات تصحیح شده و کشور در مسیر ثبات و آرامش گام بردارد.
چه روزهای سختی بر ما گذشت.  هنوز  در تلخی شهادت حاج قاسم سلیمانی و فوت هموطنان کرمانی خود در تشییع پیکر ایشان بودیم که با عزای از دست دادن ۱۷۶ پرنده نازنین کشور مواجه شدیم.
روزهای سختی که تنها با امید در حال گذر از آن ها هستیم و باور داریم که در پس هر سختی آسانی نیز خواهد آمد.
سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک است و ما بار دیگر می خواهیم با یکدیگر هم قسم و هم پیمان شویم تا یادمان نرود امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا و حاج قاسم سلیمانی هاست و اگر فرصتی برای خدمتگزاری برای ما ایجاد شده است باید آن را قدر بدانیم و منتهای همت خود را برای بهبود زندگی مردم به عنوان دوستداران و حامیان همیشگی کشور به کار ببریم.
مردمی که در تمام روزهای سخت و آسان کشور پای نظام و مسئولان ایستاده اند و به آرمان هایشان باور داشته اند و دارند.
باوری که از یک امید بزرگ سرچشمه می گیرد و ما وظیفه داریم در راستای تحقق این امید و آرمان گام برداریم.
امیدواریم با توکل به خدا و عنایت شهدا بتوانیم گام های بزرگی برای ساختن کشور برداریم و با تکیه بر حمایت مردم به ساختن میهن مشغول باشیم.
میهنی آباد و آزاد که منابع انسانی و طبیعی فراوانی داشته و به برکت همین منابع خداداد و تکیه بر دانش روز جوانانمان، روزهای خوش تری در انتظارمان است.

*شهردار منطقه شش تهران

۴۷۲۳۱
کد خبر 1349608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =