رمز موفقیت در مجلس شورای اسلامی، تعهد و پایبندی به قانون است

جمالی پور گفت: موفقیت در مجلس شورای اسلامی، تعهد و پایبندی به قانون است و اگر کسی اخلاق را زیر پا بگذارد نمی‌تواند در آینده کاری خود موفق باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در جلسه شورای اداری شهرستان تاکستان، گفت: اگر کاندیدی ملتزم به قانون نباشد نمی‌تواند قانون مصوب کند و در راستای انجام وظایف خود مفید واقع شود.
وی اضافه کرد: راز موفقیت در مجلس شورای اسلامی، تعهد و پایبندی به قانون است و اگر کسی اخلاق را زیرپا بگذارد نمی‌تواند در آینده کاری خود موفق باشد.
جمالی پور افزود: اگر کاندیدی بی اخلاقی کرده و تهمت و افترا می‌زند و از هر ابزاری برای ورود به مجلس تلاش می‌کند آیا می‌تواند برای کشور و استان مفید باشد؟
استاندار قزوین گفت: مجلس در راس امور است و اگر فردی با زد و بند به آن وارد شود مجلس از راس امور خواهد افتاد.
این مسوول گفت: از نامزدها و داوطلبان درخواست می‌کنیم که به این مسایل توجه کنند و بدانند به هر قیمتی نباید وارد مجلس شد.
وی اضافه کرد: خرید و فروش رای، بی اخلاقی، تهمت و افترا و ...از جمله مواردی هستند که نامزدها و کاندیدها باید به آنها توجه زیادی داشته و خود را از متهم شدن به آنها دور سازند.
استاندار قزوین ادامه داد: دشمنان و رسانه‌های آنها در این شرایط حساس تلاش می‌کنند مردم را از مشارکت در انتخابات ناامید سازند و ما باید جلوی اجرایی شدن نقشه‌های آنها را بگیریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی تاکستان، افزود: این شهرستان در بخش گردشگری، صنعتی، کشاورزی و طبیعی از ظرفیت‌های زیادی برخوردار است و باید با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای فعال کردن آن اقدام کنیم.

۴۶

کد خبر 1354549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =