۰ نفر
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
قهرمان والیبال آسیا در ایران پول ندارد!

ایسنا به نقل از سایت polsatsport نوشت: یک سایت لهستانی به بحران مالی در شهرداری ورامین، قهرمان والیبال آسیا پرداخت.

شهرداری ورامین، قهرمان والیبال آسیا با مشکل مالی زیادی روبرو شده و نتوانسته حقوق بازیکنان خارجی خود را پرداخت کند. این اتفاق برای اولین بار نیست که در ایران رخ می‌دهد. 

در ژوئن پارسال، این موضوع توسط دراگان تراویسا که در تیم شهردراری ارومیه حضور داشت، مطرح شد. این والیبالیست برای حل مشکل معوقات مالی پیش آمده در ایران از FIVB درخواست رسیدگی کرد. "باشگاه‌ها برای کار خود باید پول بازیکنان را پرداخت کنند! ما خود را فدا می‌کنیم، باشگاه جوایز دریافت می‌کند و به ما پرداخت نمی‌شود. چنین برخوردی منصفانه نیست. بسیاری از بازیکنان با این وضعیت روبرو هستند." او با این صحبت‌ها و شکایت به فدراسیون جهانی خبرساز شد.

حالا همه این‌ها دوباره تکرار می‌شود. این بار در مورد یک باشگاه دیگر؛ شهرداری ورامین. این تیم در آوریل سال گذشته پاناسونیک پانترز را که میشائیل کوبیاک را در اختیار داشت در فینال مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا شکست داد و در حال حاضر صدرنشین جدول سوپر لیگ ایران است. البته رقابت‌های باشگاهی در ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا فعلا برگزار نمی‌شود. 

به گفته جیان لوکا پاسینی، این باشگاه ۱۲۰ هزار دلار معوقه پرداختی دارد که مربوط «آندره کوتسموس» اوکراینی و «آندریاس دیمیتریوس فراگوس» یونانی است.

255 41

کد خبر 1361258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =