ستاره والیبال ایران و آرزوی ریشه کن شدن کرونا

سید محمد موسوی می‌گوید که از چند تیم اروپایی پیشنهاد دارد.بازی‌های خوب او در "پلاس لیگا"حسابی به چشم آمده است.

مهری رنجبر:سید محمد موسوی؛سید والیبال ایران.او این روزها شرایط متفاوتی را تجربه می کند،آن هم در لیگ لهستان.شاید روزهای نخست برای او سخت بود اما حالا به همه چیز عادت کرده است،حال یکی از ستاره های این لیگ است و حالا شده بهترین مدافع روی تور پلاس لیگا.

سید البته کمی بدشانس است.او این روزها با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند اما خودش بر این عقیده است که به زودی به روزهای خوب برمی گردد.ستاره تیم اولشتین ابتدا درباره شرایط تیمش می گوید:«شروع ما در لیگ خوب بود اما یکدفعه 11 تا باخت پشت سر هم دادیم.من می گویم بدشانسی بزرگی آوردیم.در تیم ما ترکیب اصلی مان فوق العاده است اما نیمکت خیلی خوبی نداریم.یعنی بازیکنان ذخیره مان خیلی قدرتمند نیستند.وقتی بازیکنی مصدوم می شود پیدا کردن جانشین او سخت می شود.حالا اما شرایط بهتر شده است و انشاءالله دوباره همه چیز رو به راه می شود.»

او این را گفت و ادامه داد:«با شرایطی که داریم من امیدوارم تیم ما به بازی های پلی آف برسد.چرا که ما هنوز 6 بازی داریم که اگر شرایط مان خوب باشد با اعتماد به نفس بالا می بریم و به پلی آف می رسیم.اگر مصدوم نمی دادیم  تیمی بودیم که مطبوعات به خاطر روند صعودی  حتی شانس سکو برایش قائل بودند اما بدشانسی ها کار دست ما داد. هر چند از اول هم قابل پیش بینی بود تیم بدون بازیکنان ذخیره مطمئن به مشکل می خورد. من وقتی آمدم با کاپیتان و مدیر عامل باشگاه هم صحبت کردم و گفتم اگر بازیکنی مصدوم شود کسی را نداریم چه مشکلی پیش می آید . کاپیتان می گفت تیم اولشتین همین است برایش بازیکنان فیکس مهم هستند  نه ذخیره.»

موسوی در این مدتی که حضور در پلاس لیگ را تجربه کرده توانسته عملکرد خوبی از خودش بر جا بگذارد.طوری که حالا از تیم های مختلف و از لیگ های مختلف به او پیشنهاد همکاری داده اند.خودش می گوید:«هم  من و هم بقیه بازیکنان  دوست داریم در تیمی بازی کنیم که مهره های کناری  سطح بالایی داشته باشد .چرا که از لحاظ فنی  شرایط بهتر است .حالا هم دو، سه پیشنهاد از تیم های بهتر پلاس لیگا و سریa ایتالیا دارم و باشگاه بهتری پیشنهاد بدهد چرا که نه ، می روم.»

سید درباره قرعه تیم ملی والیبال برای المپیک هم حرف می زند قرعه ای که چندان راحت به نظر نمی رسد:«قرعه ما سخت است اما آن یکی گروه سخت تر.ما اول باید تمرکزمان برای صعود به دور دوم باشد و برای رقم زدن شگفتی بزرگ به جمع 4 تیم اول المپیک برسیم.هرچند از جمع 5 تیم آن گروه ،شک نکنید 4 تیم به پلی آف می آیند . چرا که تیم های گردن کلفت دنیا هستند. اما ما هم نشان داده ایم کار نشد ندارد. هر وقت خواستیم با یکدلی کارهای بزرگی رقم زده ایم.البته که حریف راحتی در گروه نداریم. ایتالیا و لهستان تیم های خیلی بزرگی هستند. لهستان حالا با لئون کوبا یی اش  حتی شانس بزرگ قهرمانی است. کانادا و ...ما حتی برای صعود به دور دوم با این حریفان کار سختی داریم.»

موسوی در پایان گفت:«در این مدت اتفاقات بدی افتاده،من که مدتی است وقتی از خواب بیدار می شوم ،اگر خبر بد نباشد ، انگار روزم ،روز نمی شود،فکر می کنم ایرانی نیستم.بابت اتفاقات بد خیلی ناراحتم. نمی دانم کجای کار می لنگد که مدام اتفاقات بد می افتد.من اخبار کرونا را دنبال می کنم، محققان می گویند آن قدر که  کرونا را بزرگ کرده اند هم خطرناک نیست. حتی آنفلوانزا خطرناک تر است تعدادی زیادی ازمردم سال قبل به خاطر آن فوت شدند،اما حرف از این نبود که ماسک بزنند ، مترو نروند یا اتفاقات دیگر. نمی دانم دلیل آن به خاطر بازتاب جهانی  کرونا است یا پشت پرده سیاسی دارد که مردم حساس تر  شده اند. به هر حال اتفاق بد ، بد است  و یک نفر هم از آن بمیرد ناراحت کننده است. امیدوارم ویروس لعنتی کرونا هم  خیلی زود ریشه کن شود.»

251 251

کد خبر 1357529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =