ارزان‌ترین زمین مسکونی در ایران متری چقدر قیمت دارد؟

قیمت ارزان‌ترین زمین فروخته شده در کشور در تابستان امسال اعلام شد.

 به گزارش خبرانلاین، بر اساس داده‌های مرکز آمار ایران ارزان‌ترین زمین معامله شده در تابستان امسال در استان کهکیلویه و بویراحمد واقع شده است .هر چند در گزارش مرکز امار به متراژ این زمین شهری اشاره‌ای نشده است اما قیمت آن ۶۳ هزار و ۴۰۰ تومان به ازای هر متر مربع اعلام شده است.

مسکن

 قیمت زمین شهری در این استان به طور کلی ارزان تر از سایر استان هاست.متوسط قیمت خرید و فروش زمین مسکونی شهری در تابسان امسال بر اساس اعلام مرکز امار ایران برابر با ۳ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان بوده است. لازم به توضیح است که گران ترین زمین معامله شده در این استان نیز در قیاس با متوسط کشوری ارزان بوده است . گران ترین زمین معامله شده در استان کهکیلویه وبویراحمد ۵۵۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شد.

 ارزان‌ترین زمین شهری مسکونی معامله شده در پاییز امسال ۸۷ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد اما هنوز مرکز آمار ایران اعلام نکرده است این زمین ارزان قیمت در کدام استان واقع شده است.

بر اساس این گزارش گران‌ترین زمین معامله شده در کشور نیز به استان تهران تعلق داشته است . قیمت گران ترین زمین معامله شده در کشور در تابستان امسال به ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در هر متر مربع رسیده است.  

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1363697

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =