قدردانی استاندار البرز از همراهی بخش خصوصی در دوره مبارزه با کرونا

نماینده عالی دولت در استان البرز از همراهی و تعامل دلسوزانه مدیر مجموعه اکومال برای بخشیدن اجاره بهای ۴۳ واحد این مجموعه در اسفند و فروردین و همچنین اختصاص رایگان ۳۰ بیلبورد از سوی واحد تبلیغاتی آوای ترمه و اعلام آمادگی باشگاه هنرمندان البرز برای کمک در مبارزه با کرونا، قدردانی کرد.

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شهبازی با بیان اینکه همراهی بخش خصوصی در این شرایط خاص بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است، افزود: در این برهه حساس باید دست در دست هم بدهیم تا بتوانیم کرونا ویروس را شکست دهیم.
وی ادامه داد: اکنون مجموعه استان برای توقف شیوع کرونا بسیج شده اند که در این میان حضور متعصبانه و بدون چشمداشت بخش خصوصی نیز بسیار حائز اهمیت است.
شهبازی گفت: با توجه به ضرورت عدم حضور مردم در اماکن عمومی و تجاری، بسیاری از کسبه متحمل خسارت شده اند از این رو چنین اقدامات انسان دوستانه ای موجبات آرامش خاطر آنها را فراهم می آورد .
وی افزود: امید است سایه شوم این ویروس هر چه سریع تر با همراهی مردم و تلاش هایی که از سوی مسئولان صورت می گیرد، از سر مردم جمهوری اسلامی ایران، برداشته شود.

48

کد خبر 1364835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =