قیمت‌ها در استان تثبیت شده است

ایرنا نوشت: استاندار آذربایجان شرقی اقدامات کمیسیون تنظیم بازار این استان را بسیار خوب توصیف و اضافه کرد: به دلیل همین اقدامات شاهد تثبیت قیمت ها در استان هستیم.

محمدرضا پورمحمدی روز یکشنبه در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان ضمن قدردانی از تلاش‌های یک‌ ساله اعضای این کمیسیون در مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، اظهار داشت: خوشبختانه با وجود نگرانی‌های اخیر در مورد شیوع ویروس کرونا، مدیریت بازار به شایستگی در استان انجام شده است.

وی تثبیت قیمت بسیاری از کالاهای اساسی در بازار استان را نشانه مدیریت خوب این حوزه دانست و افزود: آذربایجان شرقی در جذب سهمیه‌های مربوط به کالاهای اساسی موفق عمل کرده و بعد از این هم باید اقدامات لازم در این زمینه با جدیت انجام شود.

پورمحمدی بر تعطیل نشدن مراکز توزیع کالاهای اساسی تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های مسئول باید در تأمین نیازمندی‌های مردم در روزهای پایانی سال و نظارت بر تولید و توزیع این اقلام جدیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم باید در خصوص تأمین کالاهای اساسی اطمینان خاطر یابند، اظهار داشت: در همین رابطه مراکز توزیع کالاهای اساسی در روزهای پایانی سال باید با تمام توان فعالیت کنند تا مردم در تأمین نیازمندی‌های خود دچار مشکل نشوند.

پورمحمدی از رسانه‌ها درخواست کرد تا ضمن ایجاد حساسیت همگانی نسبت به شیوع ویروس کرونا، با انتشار اخبار معتبر و امیدبخش، برای امنیت و آرامش روانی جامعه نیز تلاش کنند.

وی با اشاره به تولید و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده در استان، گفت: کمیته اقتصادی کمیسیون تنظیم بازار استان با اتخاذ تدابیر لازم تلاش کند تا این اقلام به شکل کارآمد در شبکه توزیع عرضه شود.

48

کد خبر 1365289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =