‍ ۲۷ مورد اتش سوزی  در چهارشنبه آخر سال

کرونا هم نتوانست مانع بیرون آمدن مردم شود!!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  گفت: در شب چهارشنبه سوری امسال علی‌رقم اطلاع رسانی و هشدارهای داده شده بخاطر شیوع ویروس کرونا باز هم شاهد حضور مردم در کوچه ها و ... بودیم.

سعید اسمعیل پور از آماده باش و فراخوان تعدادی از نیروهای عملیاتی در ۵ ایستگاه ، امکانات و تجهیزات در این شب خبر داد و گفت: از ساعت ۱۸ مورخه ۹۸/۱۲/۲۷ لغایت ۱:۳۰ بامداد مورخه ۹۸/۱۲/۲۸ تعداد ۲۷ مورد حادثه آتش سوزی جزئی در سطح شهر شامل(حریق لاستیک ، سطلهای زباله و ... ) بوقوع پیوسته است .

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: نیروهای آتش نشانی از چند روز مانده به چهارشنبه آخر سال ، بازدید و بررسی هایی از پارکها و بوستانها ، فضاهای مقابل آپارتمانها و هماهنگی پاکسازی از شاخ و برگ درختان، تخلیه سطل های زباله و جمع آوری لاستیک های فرسوده  را انجام دادند.

اسمعیل پور در ادامه یادآور شد: از دیگر اقدامات صورت گرفته این سازمان میتوان تبلیغات گسترده  و نشر پیام های آموزشی ( پوستر  و توصیه های ایمنی)
 مونشن گرافی در فضای مجازی ،نصب بنر  ، خبرگزاری ها و ارائه نکات ایمنی ،  را نام برد.

رئیس سازمان اتش نشانی در پایان ضمن تشکر از آن دسته از همشهریان که هشدارهای ایمنی این روزها را در قبال در خانه ماندن و عدم حضور در معابر و... را رعایت کردند ، از مردم فهیم شهر اخلاق درخواست کرد: به جهت حفظ سلامتی خود و خانواده از دید و بازدید عیدو حضور در تجمعات غیر ضروری و ...  صرفنظر کنند و با حمایت و همدلی تا ریشه کن کردن این بیماری با به پای مسئولین همراه باشند.

۴۶

کد خبر 1366519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =