سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟

تسنیم نوشت: سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید، بورس کالای ایران و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پالایش نفت لاوان و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۴هزار و ۲۴۱واحدی کار خود پایان داد و تعداد ۴میلیارد و ۱۶۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۲هزار و ۸۴۶میلیارد تومان در ۶۲۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بانک تجارت، بانک سینا و قند ثابت خراسان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید، بورس کالای ایران و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۳۶۵میلیون ورقه به‌ارزش ۱۴۹۴میلیارد تومان در ۴۰۳هزار نوبت، آیفکس ۸واحد افت کرد و در ارتفاع ۶۵۸۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های اعتباری ملل، پخش البرز و توزیع دارو پخش افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پالایش نفت لاوان و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1368505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =