در پی اقدام نماینده ولی فقیه در فارس و سه نفر از علمای این استان، مبنی بر ترک مراسمی که با پخش موسیقی با حضور برخی مقامات کشور در شیراز برگزار شده بود، حضرت آیت الله صافی از آنان قدردانی کردند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از مرکز خبر حوزه، در تماس تلفنی نماینده این مرجع تقلید با آیت الله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس، مراتب تقدیر و تشکر معظم له به امام جمعه شیراز ابلاغ شد.

4نفر از علمای شیراز قدام به ترک اعتراض آمیز مراسم سخنرانی رئیس جمهور کردند.

در بخشی از پیام تلفنی حضرت آیت الله  صافی گلپایگانی آمده است: کار بزرگ شما که مصداق واقعی انکار منکر می باشد، قلب مقدس حضرت بقیة الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء را خوشنود نمود و همه مردم متوجه شدند که روحانیت و علمای اعلام، همچنان بر مواضع دینی، سخت استوار هستند و در حفظ شئونات نظام اسلامی کوتاهی ندارند.

معظم‌له خاطرنشان کردند: از طرف اینجانب از علمای بزرگواری که این مجلس معصیت را ترک کردند تشکر کنید و ان شا الله خداوند همه ما را از فتنه‌های آخرالزمان محافظت فرماید.

حضرت آیت الله  صافی گلپایگانی همچنین اخیراً در دیدار با بعضی از فضلای حوزه‌ علمیه قم گفتند: تعجب است وقتی تعدادی از علما به خصوص نماینده‌ی ولی فقیه که بر مسائل اسلامی و فرهنگی استان نظارت و اشراف دارند مجلسی را ترک می‌کنند،‌ متأسفانه این برنامه‌ی خلاف اجرا می‌شود و دیگران که ادعای پیروی از ولایت فقیه و علما دارند،‌ در این مجلس مانده و آن را ترک نمی‌کنند!

/30

کد خبر 136879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =