۰ نفر
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
گری؛ عجیب ترین گربه گردشگر دنیا را بشناسید

گربه‌ها عاشق چرت‌ زدن در خانه خود هستند اما همانطور که گری گربه به ما نشان می‌دهد، بسیاری از بچه‌گربه‌ها حس ماجراجویی زیادی دارند. او به همراه خانواده‌ اش در کوه‌های راکی کانادا راهپیمایی و کمپینگ می‌کند. پیج اینستاگرام گری بسیار محبوب است و او طرفداران بسیاری دارد. گری در این پیج با انواع جلیقه‌های رنگی مخصوص پیاده‌روی و به همراه طنابی آویزان دیده می‌شود. عکس‌های گری در پیجش در کنار دریاچه‌های پر زرق و برق، در میان برف و گاهی در یک کوله‌پشتی هستند.

جیمز پدر گری و مدیر رسانه‌های اجتماعی او است. پدر گری می‌گوید: «وقتی گری را برای اولین بار ملاقات کردم، او حدودا ۲.۵ ساله بود. گری از همان لحظه نشان داد که می‌خواهد یک چیزی را کشف کند.  تا چهارسالگی گری چندین بار از آپارتمانمان فرار کرد و این باعث شد مرا به فکر بیندازد که اگر او علاقه‌مند به بیرون از خانه است، چرا که نه.»

«بعد از مدت کوتاهی تصمیم گرفتیم با گری به سمت ماجراجویی‌های جدید برویم. ما آرام آرام به سمت حوادث بزرگتر پیش می‌رفتیم. در این بین ما مطمئن می‌شدیم که گری تجربیات جدید خود را کسب کند.»

ماجراجویی گری و خانواده‌ش تا قبل از اینکه به سمت کوه‌ها و دیگر ماجراجویی‌هایشان (از جمله کایاک سواری) بروند از پارک‌های اطراف خانه‌شان شروع شد. پدر گری می‌گوید: «این روزها گری دیگر خیلی حس ماجراجویی ندارد و اغلب تمایل دارد سوار بر پشت آدم‌ها شود. گری این روزها معمولا ترجیح می‌دهد به جای کوله‌پشتی‌اش سوار بر شانه من شود. اما ما هنوز کوله‌پشتی‌اش را با خودمان می‌بریم.

اگر فکر می‌کنید که بچه‌ گربه شما نیز ممکن است از فضای باز لذت ببرد، جیمز چند نکته مفید به شما پیشنهاد می‌کند. او می‌گوید: «بزرگترین توصیه من برای افرادی که می‌خواهند چیزی مشابه ما امتحان کنند این است که آهسته حرکت کنند و صبور باشند. وقتی گری شروع به ماجراجویی می‌کرد، ما روی یک سکو می‌نشستیم و از آنجا به شیطنت‌ها و بازیگوشی‌های او نگاه می‌کردیم. همچنین زمانی که شروع به بیرون رفتن از خانه کردیم، کیف یا کوله‌پشتی همراه بسیار به ما کمک کرد. گری اگر زمانی که در خارج از خانه بود، دچار وحشت یا ترس می‌شد می‌توانست به داخل خانه خودش برود و بعد از احساس امنیت دوباره به ماجراجویی خود ادامه دهد.»

گری یک گربه کوهنوردی است که عاشق گشت و گذار در فضای باز با پیاده‌ها است.

منبع : لست سکند

2121

کد خبر 1371988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =