همکاری ۳۵ هزار واحد صنفی قزوین در  مبارزه با کرونا

منوچهر حبیبی گفت: همزمان با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۳۵ هزار واحد صنفی با ستاد مبارزه با کرونا در قزوین همکاری کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین از همکاری ۳۵ هزار واحد صنفی با ستاد مبارزه با کرونا خبر داد و اظهار کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، صنوف و بازاریان استان، همراهی قابل تقدیری داشتند.

وی افزود: درمجموع ۳۹ هزارواحدصنفی در استان فعالیت دارندکه حدود چهار هزار واحد در راستای تأمین مایحتاج ضروری و روزمره از جمله عرضه مواد غذایی، بهداشتی، میوه و تره بار فعالیت دارند.

حبیبی بیان کرد: ۳۵ هزار واحد صنفی، در راستای کمک به مهار ویروس کرونا و تأمین سلامت مردم، بصورت خودجوش، اقدام به تعطیلی واحدهای خود کردند و از کسب درآمد و فروش خود گذشتند تا به همشهری‌های خودشان کمک کنند.

وی یادآور شد: اصناف و بازار نه تنها در تعطیلی و خلوت کردن بازار پیش قدم بودند بلکه در کمک به حوزه بهداشت و درمان، تأمین رایگان بسته‌های غذایی و بهداشتی به نیازمندان، صحنه‌های زیبایی را خلق کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: فعالیت چهار هزار واحد ضروری به نحوی بوده که نیازمندی‌های شهروندان را بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای و بصورت روان، تأمین کرده اند

46

کد خبر 1372152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =