۰ نفر
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
دستگیری زوج سارق موتورسیکلت در هفت چنار

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: زوج سارق پس از دستگیری به ۳۵ فقره سرقت موتورسیکلت در پایتخت اعتراف کردند.

سرهنگ هادی زمانیان رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار گفت: ماموران گشت کلانتری هفت چنار هنگام گشت زنی به یک زوج سوار بر موتورسیکلت آپاچی مظنون شده و مدتی موتورسواران را تحت مراقبت قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع پلاک انتظامی موتورسیکلت را از مرکز سامانه پلیس استعلام کردند، بیان داشت: پس از استعلام شماره پلاک موتورسیکلت مشخص شد موتورسیکلت سرقتی است که بلافاصله دستور ایست صادر کردند.

سرهنگ زمانیان تصریح کرد: راکب موتور سیکلت بدون توجه به دستور ایست پلیس از محل گریخت و ماموران موفق شدند در تعقیب و گریزی هر دو موتور سوار فراری را دستگیر کنند که پس از انتقال به کلانتری مشخص شد راکب موتورسیکلت ۴۵ روز پیش از زندان آزاد شده و دارای سابقه سرقت خودرو و موتورسیکلت است.

به گفته رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار، ترک نشین موتورسیکلت نیز ۳ ماه پیش از زندان آزاد شده و دارای سابقه سرقت بوده و همچنین به مصرف موادمخدر اعتیاد دارد.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به ۳۵ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند، تصریح کرد: هر دو موتورسوار معترف شدند پس از سرقت، موتورسیکلت‌ها را در اطراف شهر تهران می‌فروختند.

سرهنگ زمانیان با اشاره به اخذ دستور قضائی مبنی بر بازرسی از مخفیگاه متهمان، گفت: از مخفیگاه آن‌ها ۴ دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد که پس از شناسایی مال باختگان هر دو متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1372603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =