۲ نفر
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
احتمال تعلیق طرح ترافیک تا پایان فروردین

مشاور شهردار تهران درخصوص ادامه تعلیق اجرای طرح ترافیک در تهران تا ۳۰ فروردین گفت: این موضوع این هفته و براساس داده های موجود بررسی و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، غلامحسین محمدی مشاور شهردار تهران در پاسخ به این سوال که اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جلسه امروز ستاد مقابله با کرونا و به دستور ریاست جمهوری تا ۳۰ فروردین ادامه پیدا کرده است آیا در شرایط طرح ترافیک تغییری ایجاد خواهد شد یا خیر گفت: به هر تقدیر تصمیمات در شهرداری تهران هم به نوعی تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی افزود: درخصوص اینکه تعلیق اجرای طرح ترافیک که پیش از این تا ۲۰ فروردین قرار بوده است انجام گیرد تا ۳۰ فروردین تمدید شود تابع بررسی برخی ضوابط و پارامترها است.

محمدی گفت: ما باید تآثیر تعلیق طرح ترافیک را بر روی کاهش استفاده مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین کاهش حضور مردم ببینیم و سپس در صورت کاهش محسوس و چشمگیر نسبت به تلیق اجرای طرح ترافیک تصمیم بگیریم.

مشاور شهردار تهران درخصوص اینکه این احتمال وجود دارد که تعلیق طرح ترافیک ادامه پیدا کند یا خیر گفت: هر دو موضوع ادامه تعلیق یا لغو تعلیق آن در دست بررسی است و به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

این در حالی است که امروز و در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان برگزار شد مقرر شد طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۳۰ فروردین ماه در کشور به اجرا درآید.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1373021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =