محدودیت تردد بین استانی برداشته می‌شود؛ ورودی‌های پایتخت ترافیک نیمه سنگین دارند

فارس نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، امروز ـ ۳۱ فروردین ـ آخرین روز اجرای محدودیت تردد بین استانی است؛ منتظریم تا تصمیمات جدید ابلاغ شود.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت تردد بین استانی تا امروز (۳۱ فروردین) اجرا خواهد شد؛ منتظریم تا تصمیمات جدید ابلاغ شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در باره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور تصریح کرد: در اکثر محورهای اصفهان و چهار محال و بختیاری و برخی محورهای اردبیل و مازندران بارش باران جریان دارد.

وی ترافیک در کلانشهر تهران را سنگین و نیمه سنگین ارزیابی کرد و گفت:‌در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ‌ تهران از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس , پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره، ترافیک در برخی مقاطع نیمه سنگین و برخی معابر سنگین اعلام شده است.

سرهنگ رحمانی، وضعیت ترافیکی در جاده مخصوص کرج ـ تهران در سه راهی فتح را نیز سنگین و نیمه سنگین ارزیابی و خاطرنشان کرد: ترافیک در محورهای پاکدشت ـ تهران و شهریار ـ تهران نیز نیمه سنگین و در برخی مقاطع پرحجم گزارش شده است.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1378525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =