استقلال با کدام پول تیم والیبال تشکیل می‌دهد؟

یکی از برنامه‌های احمد سعادتمند تشکیل تیم والیبال استقلال است و به همین منظور با مصطفی کارخانه صحبت‌هایی را مطرح کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال پول ندارد ،با کلی پرونده شکایتی در فیفا ،حالا می خواهد پا به لیگ والیبال هم بگذارد.احمد سعادتمند که 27 روزی است مدیرعامل باشگاه استقلال شده ،بعداز تجربه اش در باشگاه بانک سرمایه بدش نمی آید کنار فوتبال ،تیم والیبال هم داشته باشد. آن هم با سرمربیگری مصطفی کارخانه.  به خاطر با سابقه همکاری و البته دوستی دیرینه ای که با او دارد، پیشنهادش را مطرح کرده است. هر چند کارخانه این پیشنهاد را خیلی جدی نمی داند:« این قضیه هنوز جدی ، جدی نیست.احمد سعادتمند مدیرعامل باشگلاه استقلال قبلا هم مدیرعامل بانک سرمایه بود ما به خاطر سابقه دوستی امان ، هفته ای یک بار با هم تلفنی صحبت می کنیم. درباره تیمداری در لیگ برتر والیبال هم صحبت کرده ایم اما طرح خام است .»

مصطفی کارخانه مربی با  تجربه  والیبال ،آدمی نیست که بیگدار به آب بزند. او با برنامه پیش می رود و اگر یک درصد فکر کند موفق نمی شود کار را شروع نمی کند.او که هر تیمی را خواسته برای قهرمانی بسته و البته با بازیکنانی که خیلی هم ارزان نیستند. از طرفی استقلال با بی پولی و شکایت هایی که در فیفا دارد،با این شرایط بعید نیست پرونده شکایتی هم در FIVB پیدا کند.شاید به خاطر همین مسائل است که کارخانه می گوید:« استقلال مشکلات خاص خودش را دارد اما اگر تنور فوتبال داغ است به خاطر حضور دو تیم استقلال و پرسپولیس است و به نظرم حضور تیم استقلال یا پرسپولیس تنور لیگ برتر والیبال را هم داغ تر می کند.»

کارخانه حتی از وضعیت بد مالی آبیپوشان  و شکایت ها هم خبر دارد:« من همه جوانب را در نظر دارم و به خاطر همین اصرارم روی بستن تیم استقلال نیست. تنها به خاطر اینکه با احمد سعادتمند در بانک سرمایه کار کرده ام و همدیگر را می شناسیم و درک می کنیم کار با او برایم راحتتر است. وگرنه من چند جای دیگر هم صحبت کردهام و هرجا شود تیم میدهم. اما اگر شرایط مهیا باشد استقلال را انتخاب می کنم. با اینکه فوتبال استقلال مشکلاتش زیاد است اما سعادتمند نمیخواهد همه انرژی باشگاه مختص فوتبال باشد و ترجیح می دهد در بقیه رشته ها هم سرمایه گذاری کند.»  

هرچند کارخانه بدش نمی آید زودتر تکلیفش مشخص شود اما فعلا همه چیز زیر سایه کرونا قرار دارد:« فعلا که همه چیز تحت تاثیر شیوع کرونا تعطیل است و هیچ تصمیمی گرفته نمی شود. کرونا حتی لیگ و المپیک 2020 را هم  عقب انداخت. بنابراین فعلا برای قضیه تیم ما هم خبری نیست و باید صبر کنیم تا مجوز شروع فعالیت ورزشی ها را ستاد مقابله با کرونا بدهد.»

255 41

کد خبر 1382024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =