ماجرای بدهی تیم بوشهری به هتلی در تهران چیست؟

ایزد سیف‌الله‌پور، مدیر هتل یزدان تهران گفت که هنوز به هیچ توافقی با مدیران باشگاه پارس جنوبی جم نرسیده است.

ایزد سیف‌الله‌پور درباره اینکه گفته شده است مدیران باشگاه پارس جنوبی جم با او به توافق رسیده‌اند، اظهار داشت: ایوب چراغی (سرپرست تیم پارس) و معاون تربیت بدنی وزارت نفت با من تماس گرفتند. آن‌ها از من خواستند که به پارس جنوبی کمک کنم که من گفتم نشستی با هم داشته باشیم و به توافق برسیم، اما توافقی با هم نکردیم.

وی با بیان اینکه قرار شد مدیران پارس جنوبی به تعهد خود عمل و پول موردنظر را پرداخت کند، تصریح کرد: نامه‌ای داریم که مدیرعامل پارس جنوبی دو سال پیش متعهد شد این پول را پرداخت کند، اما این اتفاق رخ نداد. بحث یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پول است. ما به حرمت این دوستان به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نرفتم تا بگویم از تاریخ مقرر گذشته است.

«هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و خطر هنوز بیخ گوش پارس جنوبی است.»، مدیر هتل یزدان ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: چراغی دوست خوب من است و حرمتش واجب، اما توافق باید روی کاغذ بیاید. او خودش خیلی برای پارس جنوبی خرج کرده است. من هم فوتبالی هستم و شرایط را درک می‌کنم، اما به شرطی که دوستان برادری خود را ثابت کنند.

سیف‌الله‌پور با تأکید دوباره بر پایبند نبودن پارسی‌ها به دو نامه مدیرعامل وقت باشگاه خاطرنشان کرد: باشگاه پارس جنوبی به دو نامه مدیرعامل باشگاه عمل نکرد و حرف آن‌ها فعلاً خریدار ندارد. این دوستان به تعهدات خود عمل کنند، وگرنه حکم کسر شش امتیاز را هم می‌گیرم. ضمن اینکه آن‌ها اگر مرا راضی نکنند، نمی‌توانند از هشت بازیکن خود استفاده کنند.

255 41

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1384637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =