امام جمعه کرمان: پدران و مادران شهدا گنجینه‌های ارزشمند خداوند در بین ما هستند

امام جمعه کرمان پدران و مادران شهدا را گنجینه‌های خداوند دانست و گفت: مادران شهدا با تربیت فرزندانی غیور، شجره جهاد و شهادت را آبیاری کردند.

به گزارش خبرآنلاین ازکرمان : حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امرو و در آیین تشییع بانو جلیله‌السادات ‌قوامی‌راد مادر شهیدان محمدحسین، محمدعباس و محمدحسن سیف‌الدینی‌راد و مادربزرگ شهید برهانی در حسینیه ثارالله کرمان ، با تسلیت درگذشت این مادر بزرگوار اظهار داشت: پدران و مادران شهدا گنج‌های ارزشمند خداوند در بین ما هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه این خانواده چهار شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است افزود: به نوعی می‌توان گفت که این مادر بزرگوار مادر چهار شهید است که با تربیت فرزندانی غیور و انقلابی، شجره جهاد و شهادت را در خاندان خود آبیاری کرده است.

وی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا با پیروی از مکتب اهل‌بیت(ع) عزیزترین افراد خانواده خود را تقدیم اسلام کردند ادامه دارد: وظیفه ماست که قدر پدران و مادر ان شهدا را تا زمانی که در جمع ما حضور دارند بیشتر بدانیم

علیدادی‌سلیمانی با ابراز اینکه همه ما به نوعی به دنیا آخرت متصل هستیم افزود: مطمئنا شهدا به ویژه فرزندان این مادر بزرگوار از این بانوی گرانقدر استقبال می‌کنند.

 آیین تشییع بانو جلیله‌السادات ‌قوامی‌راد مادر شهیدان محمدحسین، محمدعباس و محمدحسن سیف‌الدینی‌راد و مادربزرگ شهید برهانی صبح امروز با حضور مردم و مسئولان در کرمان برگزار شد و حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان بر پیکر این مادر  شهید نماز خواند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پیامی در گذشت مادر بزرگوار شهیدان سیف الدینی را تسلیت گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی در این پیام گفت: خبر درگذشت بانوی مقاوم مرحومه مغفوره جمیله‌السادات قوامی موجب تالم و تاثر اینجانب و امت شهیدپرور استان کرمان شد. این بانوی مقاوم سه فرزند عزیز خود را تقدیم اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی نموده و با تربیت فرزندانی غیور و انقلابی، شجره جهاد و شهادت را در خاندان خود آبیاری نموده و نوه خود شهید برهانی را نیز در راه خدا به قربانگاه فرستاد.

48

کد خبر 1400243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =