۰ نفر
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
بایدن ترامپ را به هراس افکنی متهم کرد

ایسنا نوشت : نامزد مفروض دموکرات‌های آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را به ایجاد ترس و وحشت تعمدی در بین مردم با هدف جلب آرای رای‌دهندگان مردد در آستانه انتخابات نوامبر متهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیل، جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ تبلیغاتی را که اخیرا کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا منتشر کرده، به باد انتقاد گرفت. کمپین ترامپ در این تبلیغات ادعا می‌کند که بایدن قصد دارد بودجه پلیس را قطع کند؛ اقدامی که به گفته ترامپ منجر به افزایش نرخ جرم و جنایت و زمان انتظار طولانی تر برای افرادی که با مرکز فوریت‌های پلیس تماس می‌گیرند، خواهد شد.

این در حالی است که بایدن از جنبش قطع بودجه پلیس حمایت نکرده و کمپین انتخاباتی‌اش اعلام کرده بایدن از تخصیص بودجه بیشتر برای برنامه‌های جامعه محور پلیس حمایت می‌کند.

بایدن در یک رویداد انتخاباتی در ایالت دلاور گفت: شما برخی از این تبلیغات را دیده‌اید. در این تبلیغات شهرهایی را میبینید که در آنها آتش‌سوزی رخ داده و با مرکز فوریت‌های پلیس (۹۱۱) تماس می‌گیرند. آنها تصویر مرا در پس زمینه قرار داده‌اند. در این تبلیغ گفته می‌شود "اگر موضوع تجاوز است داخلی یک را شماره‌گیری کنید در غیر این صورت هفت روز منتظر بمانید". بی خیال. همه اینها در راستای کمپین عجیب و غریب ۲۰۲۰ "نظم و قانون" با هدف ترساندن شدید مردم آمریکاست.

312 310

کد خبر 1415649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =