۰ نفر
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
دستگیری سارقان لوازم خودرو در مرزداران

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب از دستگیری ۲ سارق لوازم داخل خودرو در غرب تهران خبر داد.

سرهنگ ضرغام آذین، رئیس کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب گفت: ساعت ۵ صبح سه شنبه ۱۴ مرداد امسال تیمی از ماموران عملیات کلانتری در حال گشت زنی در خیابان دادمان بودند که به راننده و سرنشین خودروی مزدا ۳۲۳ مشکوک شدند و در بررسی شماره پلاک مشخص شد، این خودرو چند روز قبل به سرقت رفته است.

وی افزود: ماموران گشت کلانتری دستور ایست و توقف را برای راننده صادر می‌کنند، اما راننده بدون توجه به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داده و تصمیم به فرار گرفت که همین کافی بود تعقیب و گریز پلیسی کلید زده شود و ۲ جوان مرموز به اتوبان یادگار امام رفته و ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت‌های احتمالی چند تیر هوایی شلیک کردند.

این مقام پلیسی ادامه داد: سارقان در مسیر فرار چند بار با خودروی پلیس برخورد کردند و سپس به صورت خلاف جهت به اتوبان جلال آل احمد و به بزرگراه شیخ فضل الله و برای فرار به سمت خیابان مرزدارن رفتند که ماموران برای پایان دادن به این تعقیب و گریز ۴ لاستیک خودروی مزدا را هدف گلوله قرار دادند و دزدان در حالی که خودرویشان روی رینگ‌های لاستیک بود به مسیر فرار خود ادامه دادند.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب گفت: با حضور نیروی کمکی در صحنه تعقیب و گریز، ماموران موفق به توقیف خودروی دزدان شدند و هر دو سارق جوان را دستگیر کردند.

سرهنگ آذین ادامه داد: در بازرسی از خودروی سرقتی تعدادی ساعت گرانقیمت و گوشی موبایل به دست آمد که دزدان در اعترافاتشان عنوان کردند که این اموال سرقتی را در ساعات بامدادی همان روز از چند خودرو سرقت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه سارقان در ادامه تحقیقات پلیسی به ۳۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با خودروهای سرقتی در ماه جاری در منطقه شهرک غرب اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1419072

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =